Reiki I astme praktikahooaeg kõigile reikipraktikutele Tartus 12.01-2.02.2017

reiki-1477050_1280Reiki I astme kursusel õpitakse reiki baastõdesid ja -tehnikaid, avatakse häälestustseremooniaga reikikanal ning harjutatakse reiki vahendamist endale ja teistele. Kursuse lõpetanud, kes hakkavad reikirituaale regulaarselt kasutama ja lubavad  reikieetikal mõjutada oma ellusuhtumist, sattuvad igal kasutamiskorral ühisvälja kogu maailma reikipraktikutega ning see viib neid enesearenguteel kiirelt edasi. Need reikipraktikud, kes vajavad uut hoogu oma reikiteel, on oodatud Tartu Reiki Kooli reiki I astme praktikahooajale. See toimub paralleelselt I astme kursusega, kus algajad kõike seda esmakordselt õpivad. Just see tagabki aeglase ja süstemaatilise edasiliikumise ning hea kinnistumise.

Hooaeg koosneb neljast neljapäevaõhtust, igale õhtule järgnev nädal on mõeldud õhtul õpitu kinnistamiseks kordamise ja harjutamise abil. Õhtute teemad ja kuupäevad on:

12.01. kell 18-21 Reiki baastõed ja häälestus. Reiki olemus, omadused, eetika ja I astme häälestus. Energiaharjutused.

19.01. kell 18-21 Reiki eneseravi põhivõtted. Reiki ajalugu. Energiaharjutused. Kätepositsioonid eneseraviks ja reiki iseendale.

26.01. kell 18-21.15. Reiki eri kasutusvõimalused. Inimese energeetika kirjeldus ja kogemine. Kristallide häälestamine. Ruumi puhastamine. Reiki aurale ja toolil istujale.

02.02.kell 18-21.30. Reiki vann. Reikiseansi läbiviimise põhimõtted. Reiju ja reiki ring. Reiki lamajale ja reiki grupiga.

Õpetaja on reikimeister Reet Karro, Tartus aktiivselt reikipraktikuid koolitav tegija, kes järgib põhjaliku ja süvitsimineva õpetamise põhimõtteid. Tema I astme õpilased saavad kontaktreiki praktiliselt selgeks ning II ja III astme õpilased saavad juba kursusel kõigi sümbolite kirjapildi ja häälduse selgeks ja õpivad neid kasutama. Lisaks saadakse teada nii mõndagi huvitavat nii elu kui holistilise maailmapildi kohta ja saadakse osaks toetavatest ühisväljadest, mille osa Reet ise on.

Hinnad

Kogu hooaeg 48€.

Õhtu kaupa registreerudes iga õhtu 12€.

Kaasa võtta: vahetusjalatsid, pleed või tekk, soe kapuutsiga jakk, kirjutusvahend ja hea tuju. III õhtule palutakse võtta

Palume registreeruda praktikale siin

Info: reet@hingamisstuudio.ee või tel 56 49 27 69.

Kohtumiseni praktikahooajal või mõnel neljapäevaõhtul!