Meistriõhtu reiki III astme praktikutele Tartus

dai-ko-myoReiki III astme kursusel õpitakse selgeks reiki 4. põhisümbol ehk meistrisümbol, imeline abivahend tervendamiseks ja oma Kõrgema Minaga ühinemiseks. Kursuse lõpetanud, kes hakkavad seda sümbolit regulaarselt kasutama, sattuvad igal kasutamiskorral ühisvälja kogu maailma tipptasemel reikipraktikutega ning see viib neid enesearenguteel kiirelt edasi. Need III astme lõpetanud, kes vajavad meistrisümboli lisakinnistamist ja meeldetuletamist, on oodatud Tartu Reiki Kooli meistriõhtule. See on osa III astme kursusest, kus senised II astme praktikud seda sümbolit esmakordselt õpivad. Just see tagabki aeglase ja süstemaatilise edasiliikumise ning hea kinnistumise.

Õhtu pikem lahtiseletus oleks:

  • meistriõhtu koos oma senise praktika analüüsi, III astme kordushäälestuse ja meistrisümboli õppimise ja kasutamise ning puhastuse käivitamisega

Õhtu toimub 30. märtsil Hingamisstuudios ja kestab  kell 18-21.

Õpetaja on reikimeister Reet Karro, Tartus aktiivselt reikipraktikuid koolitav tegija, kes järgib põhjaliku ja süvitsimineva õpetamise põhimõtteid. Tema I astme õpilased saavad kontaktreiki praktiliselt selgeks ning II ja III astme õpilased saavad juba kursusel kõigi sümbolite kirjapildi ja häälduse selgeks ja õpivad neid kasutama. Lisaks saadakse teada nii mõndagi huvitavat nii elu kui holistilise maailmapildi kohta ja saadakse osaks toetavatest ühisväljadest, mille osa Reet ise on.

Hind: 15€.

Kaasa võtta: pleed või tekk ja soe jakk,  joonistusplokk, rasvakriidid, värvi- või viltpliiatsid, kirjutusvahend ja hea tuju.

Palun registreeruda siin

Info: reet@hingamisstuudio.ee või tel 56 49 27 69.

Kohtumiseni praktikaõhtul!