Kaugreiki päev reiki II ja III astme praktikutele Tartus 15.01.2017

H-S-Z-S-NReiki II astme kursusel õpitakse selgeks kolm reiki põhisümbolit, imelist abivahendit tervendamiseks ja keskkonna soovitud viisil muutmiseks. Kursuse lõpetanud, kes hakkavad sümboleid regulaarselt kasutama, sattuvad igal kasutamiskorral ühisvälja kogu maailma edasijõudnud reikipraktikutega ning see viib neid enesearenguteel kiirelt edasi. Need II astme lõpetanud, kes vajavad kaugühenduse sümboli lisakinnistamist ja meeldetuletamist ning lisaärgitust kaugreiki saatmiseks on oodatud Tartu Reiki Kooli kaugreiki päevale. See on osa II astme kursusest, kus õpilased kaugühenduse sümbolit ja kaugreiki saatmist esmakordselt õpivad. Just see tagabki aeglase ja süstemaatilise edasiliikumise ning hea kinnistumise.

Päev koosneb tegelikult kahest poolest:

  • kaugtervendushommik erinevate kaugreiki saatmise tehnikatega ning kaugühenduse sümboli õppimise ja kasutamisega ja

  • ajas ja ruumis tervendamise pärastlõuna kaugreiki saatmisega oma rakkudele, aurale, taotlusele, virtuaalsele kujutisele ja minevikusündmustele.

Päev toimub 15. jaanuaril. Hommik kestab kell 10.30-14 ja pärastlõuna kell 15-18. Vahepeale jääb lõunasöök, millest soovi korral võivad osa võtta nii terveks päevaks, hommikuks kui pärastlõunaks tulnud.

Õpetaja on reikimeister Reet Karro, Tartus aktiivselt reikipraktikuid koolitav tegija, kes järgib põhjaliku ja süvitsimineva õpetamise põhimõtteid. Tema I astme õpilased saavad kontaktreiki praktiliselt selgeks ning II ja III astme õpilased saavad juba kursusel kõigi sümbolite kirjapildi ja häälduse selgeks ja õpivad neid kasutama. Lisaks saadakse teada nii mõndagi huvitavat nii elu kui holistilise maailmapildi kohta ja saadakse osaks toetavatest ühisväljadest, mille osa Reet ise on.

Hind: kogu päev 24€, kaugtervendamishommik 16€, ajas ja ruumis tervendamise pärastlõuna 14€. Lõunasöök soovijatele 6€.

Kaasa võtta: hommikule 35-40 cm pikkune mängukaru ning pleed või tekk ja soe jakk. Nii hommikule kui õhtule kui tervele päevale joonistusplokk, rasvakriidid, värvi- või viltpliiatsid, kirjutusvahend ja hea tuju.

Palume registreeruda siin

Info: reet@hingamisstuudio.ee või tel 56 49 27 69.

Kohtumiseni praktikapäeval või hommikul või pärastlõunal!