Kurgutšakrat aktiveeriva hingamise õhtu/töötuba Tartus

Throat chakra

Kurgutšakra on seotud meie suhtlemise, meeleorganite ja hääleaparaadiga. See mõjutab meie loovuse väljendamist, siirust, ausust ja vastuvõtlikkust. Kurgutšakra hea töö on ülioluline.

10. novembri hingamisõhtul tutvume kurgutšakraga, tema mõjutuspiirkonnaga kehas, piisava lahtioleku, blokeerituse ja liigaktiivsuse tunnustega. Avame selle kehatöö, hääleharjutuste ja hingamisega. Laulame mantrat “E”. Hingamise ajal kujustame helesinist värvi ja rõõmsat sinist taevast, uurime oma kurgutšakrat, kõri ja meeleelundeid ning vabastame nende blokeeringuid. Rõhutame ausa, tagasihoidmatu eneseväljenduse ja teeskluseta tegutsemise olulisust ning hingame endasse vastavaid afirmatsioone.

Õhtu tulemusena peaks osaleja suutma end väljendada siiralt ja takistusteta, teadma loova eneseväljenduse tähtsust ja oskama kasutada kurgutšakrat toetavaid võtteid.

Osalejail palutakse riietuda võimaluse korral helesinistesse riietesse ja kasutada helesiniseid ehteid või detaile. Soovi korral võib hingamisseansi tarvis kaasa võtta isikliku helesinise kristalli (akvamariin, pitsahhaat, tselestiit vms), mis pannakse hingamisseansi ajal kurgu peale.

Hingamisõhtu toimub Tartu kesklinnas, Vanemuise tänavas. Täpne aadress teatatakse registreerumisel.

Palume kaasa võtta joogamatt JA magamiskott või tekk JA kapuutsiga jakk, villased sokid ning pudel joogivett.

Õhtu kestab 2 tundi 15 min, kell 18.15-20.30

Hind 14 € (kui tulija tuleb ka järgmistele tšakrahingamise õhtutele, siis 13,5-12,5 €, vastavalt sellele, kas maksta korraga 2, 3 või 4 õhtu eest).

Veel ei ole hilja registreeruda kogu ülemisi tšakraid aktiveerivate hingamisõhtute nelikule. Loe kuulutust siin või registreeru siin. 

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146 või sularahas kohapeal. 

Palume teatada tulekusoovist: 

Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69 või registreeruda siin.