Tartu Reiki Kooli reikiõpetaja koolitus 29. oktoobrist 2016 29. jaanuarini 2017

dreamstime_xs_24022522Reikis on III aste SHINPI-DEN meistri tase ehk müsteerium. See on kõrgeima energeetilise võnketasandiga aste, kus vaimsusel ja vaimsel arenemisel on väga oluline roll. Sellel astmel antakse ka üle ja omandatakse kõigi astmete häälestusprotseduurid. Kõik häälestused, mida õpilane kursuse käigus praktika mõttes läbib, tõstavad tema vibratsiooni, nii et hea oleks valmistuda puhastumiseks ja valida kursuseks muudest pingelistest kohustustest vabam aeg.

29. oktoobril 2016 algab Tartu Reiki Koolis põhjalik õpetajaastme kursus, mis koosneb 6-tunnisest kohapealsest kursusest, 4 kuud vältavast õpetajapraktikast ja 3-tunnisest meister-õpetaja koolituse lõppastmest jooksvalt kokkulepitud ajal. Õpetajakoolituse juurde kuuluvad ka materjalid reiki õpetamiseks eri astmetel.

Kursusele pääsemine

Kursusele pääseb reiki praktik, kes on lõpetanud Usui reiki III astme kursuse koos häälestusega Reet Karro juures. Eelnevalt lõpetatud II astmest peab olema möödas vähemalt 6 kuud.

Kes on õpetaja?

Reet Karro  on väljaõppinud Algallika terapeut, vabastava hingamise ja reiki õpetaja ning energeetilise massaaži praktik. Lisaks terapeudikoolitusele rakendab ta oma kooliõpetaja töös lihvitud materjali kokkuvõtlikult ja ilmekalt edasiandmise oskust, inglise filoloogi ja tõlkija töös omandatud sõnaosavust ning kaasasündinud andeid nüüdses terapeuditöös, individuaalklientide väestamisel, teraapilise õhkkonna ja grupienergia loomisel.

Reiki voolab tema kätest katkematult kõigil teraapiaseanssidel ja toetamistel. Novembris 2013 asutas Reet Tartu Reiki Kooli ning on eesmärgiks seadnud reiki suurema tunnustamise Eestis. Kursuse lõpul saate teda selles tegevuses kolleegina toetada.

Reet Karro ise on saanud Reiki I häälestuse Jaan Jäätsi (2004) ja Maire Sirkeli (2008) juures, Reiki II (2011) ja Reiki III (veebruar 2012) häälestuse aga Anti Kreemi juures Eesti Reiki Koolist, kes on ka ise Jaan Jäätsi õpilane. Reiki liin: Mikao Usui – Chujiro Hayashi – Hawayo Takata – Vanja Tvan – Aila Norlamo – Raili Raunio – Jaan Jääts – Anti Kreem – Reet Karro.

Kursuse sisu

Kohapealne kursus: I, II ja III astme kursuste ülesehitused ja põhiteadmiste kordamine. Korduspühitsus ja töö meistrisümboliga. Reiju endale ja teistele. Grupi kaugseansi läbiviimine.

Õpetajapraktika:

·         Vaatlus ja assisteerimine ühel reiki tutvustusel (1,5h) JA ühel reikipraktikal (2h)

·         Vaatlus ja assisteerimine kas kahel reiki I astme kursuse moodulil (3h+3h) VÕI ühel reiki I astme kursusel (3h) ja ühel reiki II astme kursusel (3h).

Meister-õpetaja koolituse lõppaste (kuulutatakse välja jooksvalt, kokkuleppel):

3-tunnine kokkusaamine, kordamine ja küsimused teemal: kuidas õpetada reikit I, II ja III astmel, I ja II astme häälestuse läbiviimine teistele ning reikimeister-õpetaja tunnistuse ja kõigi õpetaja kutsega kaasas käivate materjalide kättesaamine CD-plaadil. Plaadil on kõigi astmete kursuste kavad, kõigi astmete kaustad kursusel õpilastele jagamiseks, Power Pointi esitlus reikist ja lisamaterjali.

Aeg: Kohapealne kursus: 29. oktoobril kell 11-17. Loenguid ja praktikaid on igal kuul 1-2, leidke sobiv aeg lehelt Üritused ja/või Koolitused.  Lõppastme 3-tunnine kohtumise lepime kokku jooksvalt, vastavalt nõudmiste täitmise ajale.

Koht: Hingamisstuudio, Saekoja 36a-206.

Kaasa vahetusjalatsid, selga mugavad, soojad ja kihilised riided, kuna energia liikudes võib hakata nii kuum kui külm ja liigume eri temperatuuriga ruumides.

Hind:

189 €, kui registreeruda ja maksta vähemalt 29. septembril 29€ tagastamatut käsiraha,

199€, kui registreeruda ja maksta vähemalt 22. oktoobril 24€ tagastamatut käsiraha ja

214 €, kui registreerumine jääb hilisemaks

 

Eraisikul sisaldab hind käibemaksu. Firmadel lisandub käibemaks hinnale.

Tasuda saab eelnevalt ülekandega pangakontole Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Hind sisaldab ka materjale, häälestust, õpetamist ja kuuma teed.

Soovitame maksta lisaks 6€ kerge sooja aasiapärase lõunasöögi ja mahemagustoidu eest 29. oktoobril.

Soovime edu meister-õpetajaks saamisel!

 

Registreerumine kursusele avaneb siin.

Info: reet@hingamisstuudio.ee ja tel 56 49 27 69