Vabastava hingamise õhtu “Indigosinine. Laubatšakra. Lasuriit.” Tartu kesklinnas

Kolmas SilmIndigosinine on kuninglik värv. Energeetiliselt on see ühenduslüliks füüsilise ja vaimse maailma vahel, aidates kasutada meelte kaudu saadud informatsiooni tõlgendamiseks sisemist tarkust. See on inimese füüsilise, mentaalse ja emotsionaalse tasandi tervikuks liitmise värv väga erilise kiirgusega. Ta õpetab meile sisemist teadlikkust füüsilisest kehast ning võimaldab sügavamat suhtlust Kõrgema Minaga.

Indigosinine on inimeses suhteliselt harvaesinev värv. Kui auras on näha indigosinist, viitab see sageli inimese mõtete siirusele ja isetusele. See annab väga kõrge motivatsiooni ja on tõenduseks, et füüsilise loomuse areng ja ühtekuuluvus hinge ning vaimuga on jõudnud teatud tasandile.

Inimesed, kelle auras ja tšakrates on suur hulk indigosinist kiirgust on tavaliselt väga mõjukad, saavutades selle lihtsalt oma kohalolekuga. Nad ei pea enesetõestuseks tegema palju sõnu ja nende karisma on suur.

Ida tervendussüsteemides tuntud seitsme tšakra õpetuse järgi on indigosinine ka kulmude vahekohast veidi kõrgemale avanev Kolmas Silm ehk vaimusilm (vt mandalat ülemisel pildil). Kolmas Silm on seotud meie ajuripatsi, kõrgema närvisüsteemi ja ajuga. See mõjutab meie kõrgemaid mõtlemisoskuseid, intuitsiooni, ettenägelikust ja inspiratsiooni. Kolmanda Silma avanemine on ime ja kingitus.

LasuriitPoolvääriskivi lasuriit ehk Lapis Lazuli soodustab vaimset arengut, julgustab võtma endale eluülesannet, ilmutab sisemist tõde, eneseteadlikkust ja eneseväljendust, annab meelerahu ja tasakaalu ning ergutab tead­vust. Tema mõjuväljas õnnestub paremini mõista ja lahendada alateadvusse suru­tud prob­leeme, luua ühtsustunnet ja säilitada otsusekindlust. Aitab avada Kolmandat Silma, soodustades intuitsiooni ja selgeltnägemisvõimeid. Lasuriit vabastab meele vanadest mõttemallidest, hirmudest ja pingetest, luues parema ühenduse tunnete ja mõtete vahele. Ta annab ka julgust unistuste teostamiseks. Lasuriit on tuntud kui armastust ja sõprust, õnne ja mängulisust soosiv kivi, mis aitab kaasa ootamatute plaanide ja kavatsuste täitumisele. Lisaks seob suhteid armastuses ja sõpruses ning abistab tunnete ja emotsioonide väljendamises.

Lasuriit vaigistab krampe ja alandab palavikku. Leevendab neuralgiahooge, nahalööbeid, putukahammustusi, vähendab valusid ja turseid. Sobib kasutada kurgu-, mandlite ja kilp­näärme haiguste korral, sest soodustab kopsude, vereringe ja lümfi­sõlmede talitlust. Vaigistab närvi- ja peavalusid, alandab vererõhku (mistõttu peaksid teda vältima madala vererõhuga inimesed). Ravib lühinägelikkust ja verehaigusi, leeven­dab menstruatsiooni­vaevusi, tugevdab tüümust, annab elujõudu. Väga mõjus vähktõve algstaadiumis.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

17. novembri hingamisõhtul me räägime indigosinisest värvist, ümbritseme end sellega, kujustame seda. Tutvume Kolmanda Silmaga, tema mõjutuspiirkonnaga kehas, piisava lahtioleku, blokeerituse ja liigaktiivsuse tunnustega. Õpime tundma selgeltnägemist soodustavat poolvääriskivi lasuriit ja tema omadusi. Aktiveerime Kolmanda Silma hääleharjutustega ja hingamisega. Laulame mantrat “I”. Hingamise ajal kujustame indigosinist värvi ja indigosiniseid kristalle, uurime oma Kolmandat Silma ja vabastame selle blokeeringuid. Rõhutame oma intuitsiooni kuulamise ja mediteerimise olulisust ning hingame endasse vastavaid afirmatsioone. Õhtu tulemusena peaks osaleja olema paremas kontaktis oma intuitsiooniga, teadma õrnu ajuosi kahjustavatest ainetest eemalehoidmise tähtsust ja oskama kasutada Kolmandat Silma toetavaid võtteid, sh enese ümbritsemist indigosinise värviga, olles teadlik selle värvi omadustest.

Osalejail palutakse riietuda võimaluse korral indigosinistesse riietesse, kasutada indigosiniseid ehteid või detaile ning võtta kaasa oma kollektsioonis olevaid lasuriite (poolvääriskive).

Hingamisõhtu toimub Tartu kesklinnas, Vanemuise tänavas. Aadress teatatakse registreerumisel.

Palume kaasa võtta jooga- või matkamatt, magamiskott või tekk, kapuutsiga jakk, villased sokid ja pudel joogivett.

Õhtu kestab 2 tundi 15 min, kell 18.15-20.30

Hind 14 €. 

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume teatada tulekusoovist:

Reet Karro  reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69 või registreeruda siin.

Tänu kujutise eest: http://global.rakuten.com/en/store/auc-ryusho/item/10001708/?s-id=borderless_recommend_item_en