Reiki eneseravi praktikaõhtu reikit õppinuile Tartus

Teen enesele reikit iga päevReiki I astme kursusel õpitakse selgeks reiki põhitõed ja põhilised kätepositsioonid, mille hulgas on nii käteasendid endale reiki tegemiseks kui käteasendid istuval ja lamaval reikisaajal. Kuna energiamaailm on nii põnev ja paljudel on suur soov oma lähedasi ja tuttavaid aidata, kiirustavad nii mõnedki reikiõpilased teistele reikit tegema, unustades kursusel öeldu, et esialgu, vähemalt 21 päeval ainumõeldavalt ja edaspidi ikka edasi, rutiinina, on kõige olulisem teha reikit iseendale. Sest reiki eneseravi praktiseerijad satuvad igal kasutamiskorral ühisvälja kogu maailma reikipraktikutega ning see viib neid enesearenguteel kiirelt edasi. Samuti tervenevad eneseravi käigus nende endi kroonilised haigused ja tulevad päikese kätte ja leiavad lahenduse varjatud teemad.

Need reikipraktikud, kes vajavad eneseravi põhimõtete lisakinnistamist ja meeldetuletamist, on oodatud Tartu Reiki Kooli reiki eneseravi praktikapäevale. See on osa I astme kursusest, kus täiesti algajad endale eneseravi algusest peale selgeks teevad ja kasutavad erinevaid energiatehnikaid. Just see tagabki  hea kinnistumise.

 

Õhtu toimub 17. mail kell 18-21 Hingamistuudios. Jagame reikikogemusi, teeme reikiringi, tegeleme maandamisega, räägime reikiajaloost, tuletame meelde reiki kätepositsioonid reiki tegemiseks iseendale ja kasutame neid.

Õpetaja on reikimeister Reet Karro, Tartus aktiivselt reikipraktikuid koolitav tegija, kes järgib põhjaliku ja süvitsimineva õpetamise põhimõtteid. Tema I astme õpilased saavad kontaktreiki praktiliselt selgeks ning II ja III astme õpilased saavad juba kursusel kõigi oma astme sümbolite kirjapildi ja häälduse selgeks ja õpivad neid kasutama. Lisaks saadakse teada nii mõndagi huvitavat nii elu kui holistilise maailmapildi kohta ja saadakse osaks toetavatest ühisväljadest, mille osa Reet ise on.

Hind: 12€

Kaasa võtta: pleed või tekk, vahetusjalatsid, kirjutusvahend ja hea tuju.

Palume teatada oma tulekusoovist reet@hingamisstuudio.ee või tel 56 49 27 69.

Kohtumiseni praktikaõhtul!

Kujutis: kuulutuse alguses olev  bänner on rahvusvaheline algatus , mis on saadaval 31 keeles. Algatuse idee autor on reikimeister Pamela Miles. Bännerit on oma veebisaidile õigus välja panna reikipraktikul, kes praktiseerib reiki eneseravi igapäevaselt, näidates, et ta ainult ei räägi reiki eneseravi tähtsusest, vaid on sellele tõeliselt pühendunud. Vaata bännereid, loe ingliskeelset lisainfot ja lae alla eestikeelse bänneri kood siit: http://reikiinmedicine.org/reiki-self-treatment/