Tartu Reiki Kooli pööripäevane reiki praktikaõhtu

Tartu Reiki Kooli tervitusKutsume pühendunud reiki praktikuid Toomapäeval veelkord kokku, et aastalõpumeeleolus oma elust ära saata vana ja vastu võtta uut, aga nautida ka ühendust ja avanemist.

Kohtume 21. detsembril kell 18.15. Jagame teetassi juures kokkutulijatega seda, kuhu oma elus parasjagu jõudnud oleme, rõõmustame aasta 2015 õnnistuste üle ja teatame, millest oleme valmis lahti laskma ja mida uut oma ellu tooma.

Avame koos oma tšakrad jõulise hingamisharjutusega ja pärast seda oleme valmis sisenema müsteeriumi, kus kõigepealt teeme läbi reiki aluseks oleva šinto ehk Jaapani maausu puhastusrituaali kujuteldava kose all ja seejärel loobume kõigest, mis on meie elus oma aja ära teeninud ja teeme seda võimaluse korral ka kogu ühiskonna nimel.

Vabad ja puhastatud, teeme läbi rännaku vaimumaailma, et tuua tagasi endast kaotatut ja saada juhatust teejuhtidelt. Teejuhid tänatud ja ära saadetud, anname oma plaanidele energiat visualisatsiooni ja hingamisega. Kirjutame need üles ja alustame nende reikitamisega, mida otsustame teha kogu pühadeaja.

Väikese teepausi järel naudime reikit kolmikutes ja teeme kogetust kokkuvõtted.

Õhtule mahub kaksteist praktikut. Hea oleks, kui tuleks nii noori kui vanu, mehi kui naisi, algajaid ja kogenud praktikuid ning erinevate astmete praktikuid.

Õhtu tasu on vabalt valitud suurusega annetus.

Tulekusoovist teatage palun: reet@hingamisstuudio.ee või tel 56 49 27 69.