Kokkuvõte elu vaimsetest seadustest ja aastast 2015

linux fractals 1680x1050 wallpaper_www.miscellaneoushi.com_18Oleme peatunud hetkeks, et kohtuda teineteisega, käia koos, armastada, osa saada. See on hinnaline hetk, aga see on mööduv. See on üks väike vahepala igavikus. Kui osaleme hoolivuses, muretuses ja armastuses, siis loome üksteisele küllust ja rõõmu. Ja siis on see hetk olnud elamisväärne.

/Deepak Chopra raamatust “Edu seitse vaimset seadust”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Õhtu on pühendatud Deepak Chopra raamatus “Edu seitse vaimset seadust” käsitletud seitsme vaimse seaduse kokkuvõttele aga ka tagasivaatele aastale 2015. Grupi tuumik on osalenud kõikidel kohtumiskordadel, kuid tulla võivad ka lihtsalt vaimsete seaduste huvilised, või ka hingamisega aastakokkuvõtet teha soovijad.

Tutvume, meenutame vaimseid seadusi, jagame üksteisega seda, mida soovime oma aasta kohta jagada ja lõpuks hingame vabastavalt, vaadates seadustele ja oma aastale avardunud pilguga. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Õhtu toimub Hingamisstuudios.

Juhendab ja hingamist toetab Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro.

Aeg: 30.12 kell 18.15-20.30.

Kaasa võtta: magamiskott/tekk pealevõtmiseks ja pudel vett ning soovi korral villased sokid jalga ja midagi pehmet pea alla.

Hind: 14 €. 

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda:
Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69.

Kujutis: Linux.