Kiindumatuse Seaduse õpituba vabastava hingamisega

linux fractals 1680x1050 wallpaper_www.miscellaneoushi.com_18Omandamaks midagi füüsilises maailmas tuleb sul loobuda oma kiindumisest sellesse, eriti selle tulemusse. Kiindumus põhineb hirmul ja turvatunde puudusel tulenedes puudusteadvusest, kiindumatus aga kõhklematul usu Sinu tõelise Mina jõusse, tulenedes küllusteadvusest. Külluse allikas on Mina, nii autod, majad, rahatähed kui riided on kõigest sümbolid. Sümbolite tagaajamine on nagu maa asemel kaardile elama asumine. See lõpeb end seestpoolt tühjana tundmisega.

Kiindumus muudab meid abituse, lootusetuse, maiste vajaduste ja meeleheite vangiks. Küllusteadvus on võime saada kõike, mida tahame, alati vähima pingutusega. Turvalisuse otsimine on illusioon. määramatus on loovuse ja vabaduse allikas. Tundmatu on kõikide võimaluste väli, mis on alati värske.

/Väljavõtteliselt Deepak Chopra raamatust “Edu seitse vaimset seadust”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Õpituba on pühendatud Deepak Chopra raamatus “Edu seitse vaimset seadust” käsitletud Kiindumatuse Seadusele, mille kohaselt omandamaks midagi, tuleb loobuda kiindumisest sellesse. Sest kiindumus põhineb turvatunde puudusel, kiindumatus aga kõhklematul usu minu tõelise Mina jõusse.

Tutvume, teeme seaduse selgeks teoreetiliselt, õpime seda tundma aktiivmeetodil ja lõpuks hingame vabastavalt, viies uued tõed oma alateadvusesse. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Õpituba toimub Hingamisstuudios.

Juhendab ja hingamist toetab Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro.

Aeg: 16.12 kell 18.15-20.30.

Kaasa võtta: magamiskott/tekk pealevõtmiseks ja pudel vett ning soovi korral villased sokid jalga ja midagi pehmet pea alla.

Hind: 14 €, kui see jääb ainsaks osalemiskorraks. Mida rohkematel kordadel osaletakse, seda vähem maksab üksikkord. 

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda:
Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69.

Kujutis: Linux.