Dharma ehk Elu Eesmärgi Seaduse õpituba vabastava hingamisega

linux fractals 1680x1050 wallpaper_www.miscellaneoushi.com_18Me oleme avaldunud füüsilises kujus ülima eesmärgi saavutamiseks. Meil on ainulaadne anne inimkonna teenimiseks ja selle avaldumisviis. Oleme põhiolemuselt vaimolend, kes on avaldunud füüsilises vormis. Oleme siin, et avastada oma kõrgemat Mina. Meis on embrüoseisundis jumal või jumalanna, kes soovib sündida. Aitame teda.

/Väljavõtteliselt Deepak Chopra raamatust “Edu seitse vaimset seadust”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Õpituba on pühendatud Deepak Chopra raamatus “Edu seitse vaimset seadust” käsitletud Elu Eesmärgi Seadusele, mille kohaselt igaühele on jõukohane leida üles oma ainulaadsed anded, teenida nendega inimkonda ja ühtlasi luua kogu soovitud rikkust. See loob jällegi eeldused igapäevaseks rõõmu, ekstaasi ja jumalikkuse kogemiseks.

Tutvume, teeme seaduse selgeks teoreetiliselt, õpime seda tundma aktiivmeetodil ja lõpuks hingame vabastavalt, viies uued tõed oma alateadvusesse. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Õpituba toimub Hingamisstuudios.

Juhendab ja hingamist toetab Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro.

Aeg: 23.12 kell 18.15-20.30.

Kaasa võtta: magamiskott/tekk pealevõtmiseks ja pudel vett ning soovi korral villased sokid jalga ja midagi pehmet pea alla.

Hind: 14 €. 

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda:
Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69.

Kujutis: Linux.