Fakte ja müüte vähktõvest üldse ja eriti rinnavähist, nahavähist ja ajuvähist. Hormoonid vähi arengus. Alternatiivne vähiravi toitumise, teraapia, elustiili ja eeterlike õlidega.

Videos leiduv 7-sammuline vähiennetus- ja enese vähist tervendamise programm: 1) söö tervislikku toitu 2) puhasta oma keha, vabane toksiinidest 3) tasakaalusta oma energia ja keha elektrisüsteem (kiropraktika, akupunktuur, energiaravi, võimlemine, küllaldane uni, hormoonide tasakaalustamine) 4) tervenda oma emotsionaalsed haavad, õpi end armastama, andesta endale ja teistele, tegele oma stressiga ja lase minevikul minna 5) uuri biohambaarstindust, sest hambad on meridiaanide süsteemi kaudu seotud kindlate organitega ja hambatäidised võivad eritada toksiine 6) uuri ravimtaimi, toidulisandeid ja vitamiine, mis võivad keha puhastada, surmata vähirakke ja tugevdada immuunsüsteemi 7) võimalusel vali turvaline, keha mittekahjustav diagnoosimine – termograafia, vähiprofiil jt vereanalüüsid. Kui kõiki neid samme järgida, ei ole vähktõbe vaja karta.

Hoiatus: ülejäänud video ja selle kokkuvõte võivad tekitada hirmu ja usaldamatust vähiravi ees ja halvendada ravitulemusi. Kui olete juba tavaravi valinud, ei maksa vaadata ega tutvuda. Sobivad vaid neile, kes soovivad vaid olla teemaga rohkem kursis, või on alles vabad valima endale sobivat ravi.

  Film “The Quest For The Cure For Cancer. Episode 2”

The Quest For The Cure For Cancer Episode 2

Ingliskeelse teksti eestikeelne lühikokkuvõte

Filmi „The Truth About Cancer” 2. osas tuletatakse meelde sama filmi 1. osa põhipunkte: vähktõbi seisneb rakkude ebanormaalseks muutumises – rakud enam ei sure, ei vasta tavapärastele bioloogilise kontrolli reguleerimissignaalidele, nad paljunevad ebanormaalselt ja nende arv kasvab. Nad võtavad üle organeid ja ajavad välja metastaase. Samal ajal on immuunsüsteem mingil põhjusel nõrgenenud (nt parasiitide tõttu). Kui vähkkasvajale on kuulutatud sõda ja ta on justkui hävitatud ühest kohast, võib see välja lüüa kusagil mujal, sest tegelikult on vähktõbi süsteemne probleem.

Vähe räägitakse sellistest vähi põhjustest, nagu viirustest (18%), rasvumusest (23%) ja keskkonnateguritest (41%). Rasvumuse puhul tuleks kasutada vahelduvat paastumist, samuti regulaarset liikumist (nt pikki jalutuskäike).

Geenid (riistvara) ei ole vähi tekkel hoopiski nii olulised kui epigeneetika (tarkvara), sest patogeenne geen vajab sisse lülitamist. Kui miski seda sisse ei lülita, ei tekita see ka vähki. Angelina Jolie tegi oma otsusega lasta eemaldada nii rinnad kui munasarjad tõsise vea, invaliidistades end suurema meediakajastuse huvides. Geen, mida ta kannab, hoopis kaitseb rinnavähi eest, mitte ei tekita seda.

Vähiravile kulutatakse päris palju raha, nii riigikassadest ja haigekassadest, kui ka vabatahtlike annetustest. Kurvad on roosa särgi kampaaniad, kus kutsutakse inimesi mammogrammi tegema, mis tegelikult võib just vähi kehas just valla päästa. Varane avastamine = varane surm. Rinnavähk kasvab 7-12 aastat. Kui seda hakata juba nullstaadiumis uurima ja radikaalselt ravima, kahjustub naise tervis palju kiiremini. Mammogrammid ja keemiaravi võivad tekitada vähktõbe, neist tuleks eemale hoida. Tihti on tegemist ülediagnoosimisega (viimase 30 aasta jooksul on USAs ülediagnoositud 1,3 miljonit rinnavähi juhtu). „Avastatakse” varases staadiumis kasvaja (nt ductal carcinoma in situ või 0-staadiumis rinnavähk), mis ei pruugiks ravimata jätmisel kunagi vähiks kujuneda ja seda ravitakse operatsiooni, võimalik, et ka lümfisõlmede eemaldamisega, kiiritusravi, keemiaravi, immuunsüsteemi allasurumise ja hormonaalsüsteemi allasurumisega – väga halb prognoos edasiseks tervena elamiseks. Rinnavähist mõneks ajaks vabanenud naine on arstidele tänulik elu päästmise eest ja läheb omakorda teisi naisi agiteerima sõeltestides kaasa lööma, mis tegelikult on Stockholmi sündroomi ilming.

Tuleks küsida oma kehalt ja hingelt, mitte teha kõike, mida ette kirjutatakse. Tegelikult on vähi puhul vaja kompleksteraapiat, tervendada kogu keha, ehk südant, hinge, meelt, vaimu, ja kõike kompleksselt. Vähktõve areng kehas näitab, et keha on haige, toksiline, väsinud ja vajab tervendamist igal tasandil.

7-sammuline vähiennetus- ja enese vähist tervendamise programm: 1) söö tervislikku toitu 2) puhasta oma keha, vabane toksiinidest 3) tasakaalusta oma energia ja keha elektrisüsteem (kiropraktika, akupunktuur, energiaravi, võimlemine, küllaldane uni, hormoonide tasakaalustamine) 4) tervenda oma emotsionaalsed haavad, õpi end armastama, andesta endale ja teistele, tegele oma stressiga ja lase minevikul minna 5) uuri biohambaarstindust, sest hambad on meridiaanide süsteemi kaudu seotud kindlate organitega ja hambatäidised võivad eritada toksiine 6) uuri ravimtaimi, toidulisandeid ja vitamiine, mis võivad keha puhastada, surmata vähirakke ja tugevdada immuunsüsteemi 7) turvaline, keha mittekahjustav diagnoosimine – termograafia, vähiprofiil jt vereanalüüsid. Kui kõiki neid samme järgida, ei ole vähktõbe vaja karta.

Suhkur – rakumürk ja vähitoit. Jätta see menüüst välja.

Keemiaravi – tekitab vähki. Keeldu sellest, isegi kui valid tavapärase vähiravi. Olukord, kus kõigile vähihaigetele määratakse korduvad keemiaravi kuurid, on väga kasulik ravimikompaniidele, eriti arvestades, et järgmine haigestumine võib jälle keemiaravi nõuda.

Rinnavähki ei tekita naise enda hormoonid, vaid sünteetilised östrogeenid, nt deodorantides, plastikutes, toidupakendites, plastikpudelites (BPA), herbitsiidides, pestitsiidides. Väldi neid.

Hormonaalset tasakaalu aitavad taastada eeterlikud õlid. Nende kasutamise traditsioon oleneb maailmajaost (Indias sidruniõli, Austraalias teepuuõli jne). Kõik eeterlikud õlid on vähivastased. Eriti püha viirukipuu (Frankincense) õli, mis erinevalt keemiaravist läbib ka vere-aju barjääri ja aitab ajuvähi ja ajupõletike vastu. Seda tuleks hõõruda suulaele või tilgutada iga 2 h järel 2 tilk keelele. [Tõlkija lisas: seespidiselt tuleks kasutada vaid orgaanilist eeterlikku õli, mis ei sisalda herbitsiide ega pestitsiide, mis kontsentreeritud kujul, nagu nad eeterlikus õlis on, võivad olla kahjulikumadki. Mitte tavaapteegis müüdavad õlid, vaid nt Frantsila või doTerra õlid.] Teine võimas eeterlik õli on mürr. Mõlemaid nimetatakse ka Piiblis. Mürr vabastab keha ülearusest rämpsöstrogeenist. Kui mõlemat õli lisada kookosõlile, tekib ihukreem. Veel on head lavendel ja sandlipuu. Neid tuleks määrida lahjendatult kaela tagaosale.

Filmis on mitmeid vähilugusid, muuhulgas räägib üks noor mees oma emast, kes haigestus vähki kaks korda. Esimene kord läbis ta kogu meditsiinilise vähiravi kõigi kõrvaltoimetega, muutus nõrgaks, piinles ja tundis ennast väga halvasti. Kümme aastat hiljem, kui ta uuesti haigestus, aitas tema poeg teda, ravides ema terveks värskelt pressitud aedviljamahladega, fermenteeritud (hapendatud) aedviljadega ja eeterlike õlidega. Nüüd 60-selt on ema reipam kui paarkümmend aastat varem ja koolitab teisi.

Väga kasulikud on baklažaanis leiduvad ained, eriti nahavähi puhul.

Iga patsiendi vähktõbi on erinev, ei sobi ühesugune vähiravi kõigile. Jätkub uute ravimeetodite otsing, mida näidatakse järgmistes episoodides.

Vaata kõneks olevat filmi siit.

Vaata sama filmi 1. osa, kus räägitakse põhjalikumalt tavapärase vähiravi mõjust ja tehakse ka sissevaade sellesse, kuidas ja millal meditsiinisüsteem õieti muutus, nii et see hakkas varasemast märksa enam teenima ravimikontsernide huve ning loe selle teksti eestikeelset lühikokkuvõtet siit.

Lühikokkuvõtte koostanud Reet Karro www.hingamisstuudio.ee.