Vabastava hingamise õhtu “Iseendaga püsiva armastava suhte sõlmimine”

Roheline südaVabandame! Seoses korraldaja haigestumisega 24. septembril seda õhtut ei toimu. Kas see toimub nädal hiljem, selgub loodetavasti reedel, 25. septembril. Siis asendatakse lihtsalt samas kuulutuses kuupäev.

Vabastav hingamine 24. septembril kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teejoomise ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

24. septembri hingamisõhtu teema on “Iseendaga püsiva armastava suhte sõlmimine”.

“Armasta ennast sellisena, nagu Sa oled, mitte sellena, kes Sinust kunagi saab või kes Sa enda või kellegi teise arvates olema peaksid. Kui armastad ennast just sellisena, siis elad praeguses hetkes ja see viib Sind ärkveolekust tuleneva väe kogemise juurde. Mida rohkem Sa vabastad ennast teiste inimeste poolt Sulle peale pandud ootustest ja ja Sulle peale pandud programmidest, seda rohkem on Sul väge.”

Nii on öelnud Sanaya Roman raamatus “Ärkvelolekust tulenev vägi.” Räägime sellest ja hingame vabastavalt, keskendudes endaga püsiva armastava suhte sõlmimisele ja endale peale pandud ootustest ja programmidst vabanemisele.

*****

Kaasa võtta magamiskott/ tekk pealevõtmiseks ning soovi korral midagi pehmet pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Maksab 12 eurot. Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69