Tervendava energia kaugseanss “Energeetilise tasandi puhastus valla”

Energetic level fractal flowerEnergeetilisel tasandil on kõik üks, mõju ei avalda kaugused ja vahemaad, vahet ei ole, kas energia vahendaja ja vastuvõtja on samas ruumis või teine teisel pool maakera. Seetõttu saabki erinevate meetoditega energiat saata üle aja ja ruumi.

Meie kasutame kõrgematest dimensioonidest pärinevat kosmilist tervendavat energiat, mis mõjub alati igaühe kõrgeimaks hüvanguks. Kasutame energia saatmiseks reiki sümboleid ja seleniidist vardaid.

22. märtsi kaugseansiga päästame valla suure puhastusprotsessi energeetilisel tasandil.

Keha energeetikat häirivad kehasse salvestunud traumad, läbi lõigatud ja torgatud kohad, armid ja armkude ning kehasse jäänud ja paigaldatud võõrkehad, nt kuulid, killud, implantaadid, kunstliigesed, emakasisesed vahendid jne.  Energiavoolu takistab ka ebatervislik toit, pinnapealne hingamine ja kahjulikud harjumused.

Meie energiaseansis osalejatele on keha energiaringlust takistavate tegurite leidmisel abiks diagnostiline küsimustik. Energiaseanss, mis toimub 22. märtsi õhtul kell 22-23, kuid mida saab vastu võtta terve järgneva nädala jooksul, toetab neist teguritest vabanemist ja takistusteta energiaringlust kehas, tagades, et protsess ei raugeks, vaid jätkuks ka edaspidi.

Energia põhivahendaja ja küsimustiku koostaja on reikimeister, hingamisterapeut ja kristallireiki praktik Reet Karro. Teda abistavad kõrgemad vaimolendid.

Energeetilisel tasandil võivad meid koormata tegurid, millest me teadvuse tasandil teadlikudki ei ole ja siis on hea, kui jumalikud vaimolendid need üle vaatavad ja kui oleme valmis neist lahti laskma, meid ka neist vabastavad, või nende mõju olematuks muudavad. Kui oleme seansi ajal sügavas lõdvestusseisundis, ei pruugi me seda teadvustadagi.

See energiaseanss on Hingamisstuudio kogu märtsikuu kestva kava “Kevadpuhastus 2015“ neljas seanss, kuid kavas võibki osaleda ka ühe seansi kaupa. Seanss maksab 7€.

Kui tunnete huvi ja soovi osaleda, registreeruge palun registreerumisvormi abil või teatage oma soov Reedale: reet@hingamisstuudio.ee.

Seejärel tehke palun ülekanne pangakontole Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146.

See avab ürituse energeetilise värava, saate 21.03 või pärast liitumist täidetava vormi oma energiaringlust takistavates tegurites invertuuri tegemiseks ja 22.03 õhtul või pärast liitumist lindistuse ja kaugseansi juhised. Pühapäeviti saab liituda kella 20-ni. Pärast kella 20 liitunud saavad juhised ja nad arvatakse kaugreiki saajate nimekirja järgmisel päeval. Palun arvestage, et pankadevahelised maksed toimivad tööpäeviti kella 15-ni. Kui teete ülekande 22.03 õhtupoolikul, aga soovite juba samal õhtul osaleda, võiksite saata maksekorralduse koopia.

Info:

Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69