Tervendava energia kaugseanss “Armastus ja ühendus”

Heart mandalaEnergeetilisel tasandil on kõik üks, mõju ei avalda kaugused ja vahemaad, vahet ei ole, kas energia vahendaja ja vastuvõtja on samas ruumis või teine teisel pool maakera. Seetõttu saabki erinevate meetoditega energiat saata üle aja ja ruumi.

Meie kasutame kõrgematest dimensioonidest pärinevat kosmilist tervendavat energiat, mis mõjub alati igaühe kõrgeimaks hüvanguks. Kasutame energia saatmiseks reiki sümboleid ja seleniidist vardaid.

29. märtsi kaugseansiga häälestume armastusesagedusele ja saavutame ühendatuse tunde kõigi lähedaste ja kõigi inimestega Maal.

Kogu märtsikuises puhastusprogrammis “Kevadpuhastus 2015” osalenud on puhastanud oma keha soolepuhastuse, maksapuhastuse, liikumise, toiduvaliku ja paastumisega, korrastanud oma füüsilist tasandit, koristanud kodu ja töökohta, vabastanud allasurutud emotsioone ja kehasse salvestunud traumasid, korrigeerinud oma mõtlemist ja aidanud energia kehas liikuma. Ainult kaugseanssides osalenud on teinud kehaga natuke vähem, kuid füüsilist, emotsionaalset, mentaalset ja energeetilist tasandit on harmoniseerinud nemadki. Nüüd, kus takistavaid tegureid on vähem ja energia liigub, on õige aeg tõusta armastusesagedusele ja tervendada eraldatusetunnet. Selleni jõudnult tunneme end ühendatuna kõigi inimestega Maal, südant täitmas armastus.

Energiaseanss, mis toimub 29. märtsi õhtul kell 22-23, kuid mida saab vastu võtta terve järgneva nädala jooksul, toetab armastusele häälestumist ja ühendusetunde tugevdamist, tagades, et protsess ei raugeks, vaid jätkuks ka edaspidi.

Energia põhivahendaja ja audio lindistaja on reikimeister, hingamisterapeut ja kristallireiki praktik Reet Karro. Teda abistavad II astme reikiõpilased ja kõrgemad vaimolendid.

See energiaseanss on Hingamisstuudio kogu märtsikuu kestva kava “Kevadpuhastus 2015“ viies seanss, kuid kavas võibki osaleda ka ühe seansi kaupa. Seanss on tasuta.

Kui tunnete huvi ja soovi osaleda, registreeruge palun registreerumisvormi abil või teatage oma soov Reedale: reet@hingamisstuudio.ee.

Registreerunud saavad juba eelnevalt kaugseansi vastuvõtmise juhised, 29.03 õhtul aga lindistuse. Reaalajas energiaseansi toimumispäeval saab liituda kella 21-ni. Pärast kella 21 liitunud saavad juhised ja nad arvatakse kaugreiki saajate nimekirja järgmisel päeval.

Info:

Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69