Kuidas võtta vastu kaugseanssi “Armastus ja ühendus”

Heart mandalaTervendava energia kaugseanss “Armastus ja ühendus” toimub reaalajas pühapäeva, 29.03 õhtul kell 22-23, kuid seda saab vastu võtta kogu järgneva nädala vältel kuni 5. aprilli õhtul kella 18-ni. Üritusega saavad ühineda kõik soovijad, andes endast teada kas registreerumisvormi kaudu või ürituse Facebooki seinal hiljemalt 29.03 õhtul kell 21 või kui nad annavad hiljem, siis saavad nad osaleda järgmisel päeval või pärast teada andmist.

Nagu alati enne kaugseanssi, tulevad eelmistel päevadel kasuks tervislikud eluviisid, looduses viibimine, värske õhk, mediteerimine, värskendavad, mitte üles erutavad spordialad, jalutamine ja ohtra sidruniga vee joomine. Kõik, mis kosutab keha, hinge ja vaimu.

Seansi ajal on suureks abiks lindistus, mis kõigile registreerumisvormi kaudu osalejatele saadetakse. See aitab keskenduda, juhendab ja innustab. Lindistus ripub üleval keskkonnas SoundCloud, selle kuulamiseks piisab tavalise võimsusega ja varustusega arvutist, kuid vanad Internet Exploreri versioonid kahjuks ei kõlba. Pärast lindistuse saamist (29.03 õhtul) tuleks üle kontrollida, kas see Sinu arvutis mängib ja reguleerida kõvadust – pigem mängigu see vaikselt kui kõvasti.

Kui lindistus mingil põhjusel ei tööta või ei õnnestu arvutit kasutada, võiksid mängima panna lõõgastusmuusika ja saada seansi ajal kontakti oma armastusega iseenda vastu, oma vanavanemate, vanemate ja pereliikmete armastusega ja tunda end ühendatuna oma päritolupere, praeguse pere, kogu Eesti rahva ja kogu inimkonnaga, kõigi kohal lehvimas Looja arm.

Vali seansi vastuvõtmiseks segamatu koht, säti valmis mugav istumis- või lamamiskoht (viimasel juhul võiksid end katta tekiga) ja otsi tulekindel alus või ümbris küünlale, mille seansi ajaks põlema paned (jälgides ka, et see poleks kontaktis kardinaäärte või muu põleva materjaliga). Kristallidest on seekord parimad tume maanduskristall jalgadele (hematiit, suitskvarts, granaat), heleroheline kristall südametšakrale (nefriit/jaad, aventüriin, krüsokoll), roosa kristall rinnakule – kõrgemale südametšakrale (roosakvarts, rodokrosiit) ja indigosinine või lillakas kristall 3. silmale (ametüst, labradoriit, moldaviit). Kui Sul on plaanis istuda, peaksid kinnitama need maalriteibiga keha külge.

Kui saad seansi ajal elamusi või sõnumeid, mis võiksid ülendada kõigi päeva, oled lahkesti oodatud saatma neid aadressile reet@hingamisstuudio.ee. Ole tänatud!

Põneva kohtumiseni energias!