Kaugseansi “Mentaalse tasandi puhastus valla” vastuvõtmine

 Mental level fractal flower15. märtsil toimub tervendava energia kaugseanss “Mentaalse tasandi puhastus valla“.

Seanss on osa terve märtsikuu kestvast programmist “Kevadpuhastus 2015“. Märtsi kolmandl nädalal päästame valla suure puhastusprotsessi mentaalsel tasandil. Meie eluvähendavad mõtted kerkivad esile ja vabanevad. Saame ise selle protsessi käima lükata, tehes revisjoni, inventuuri oma negatiivsetes mõtetes, kasutades allalaaditavat vormi.

Energiaseanss, mis toimub 15. märtsi õhtul kell 22-23, kuid mida saab vastu võtta terve järgneva nädala jooksul, annab sellele kõigele hoogu juurde ja tagab, et protsess ei raugeks, vaid jätkuks.

Kui soovid osaleda, siis:

1) kui Sa pole veel registreerunud, anna endast teada reet@hingamisstuudio.ee või registreeru vormi kaudu siin.

2) kanna 7 € nimetatud seansi eest või kogu programmi hind kontole

Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146. Kui Sinu pank ei ole Swedbank, ja teed ülekande nädalavahetusel, saada palun maksekviitung reet@hingamisstuudio.ee

3) pärast vastuse saamist häälestu kaugenergia vastuvõtmisele. Puhka rohkem, liigu värskes õhus, looduses, aeglustu, tee kergeid võimlemisharjutusi või joogaharjutusi. Söö võimalusel mahe- ja taimetoitu. Väldi võimalusel e-aineid, piima- ja terviljavalku sisaldavaid toiduaineid, valget suhkrut, kohvi ja maiustusi. Väldi võimalusel siniseid ekraane ja kiirgavaid elektroonilisi seadmeid, sh mikrolaineahi. Joo rohkem puhast vett sissepigistatud sidruni või vees ulpivate marjadega (jõhvikad, astelpajumarjad). Sooja joogina eelista Eesti taimedest teed.

3) häälestu vormi täitmisele 14. märtsil või Sulle sobival ajal ja energia vastuvõtmisele 15. märtsil kell 22-23 või Sulle sobival ajal järgneva nädala jooksul

4) häälestu sellele, et kaugseansiga saadav  energia annab hoogu Sinu puhastusprotsessile mentaalsel tasandil. Teadvustad oma negatiivseid mõtteid, sõnastad need ümber ja võtad omaks uued, elujaatavad mõttevormelid. Muutud positiivsemaks ja konstruktiivsemaks ning saavutad kõrgema enesehinnangu ja suurema eneseväärikuse.

5) häälestu selle, et Sul on ideaalsed tingimused ja aega vormi täitmiseks ja seansi vastuvõtmiseks. Lindistus töötab korralikult ning emotsioonide ja valumälestuste vabastamine toimib.

 

Seansi vastuvõtmine

Kui saatsid maksekorralduse koopia hiljemalt 15. märtsil kell 20, saad osaleda reaalajas seansil kell 22. Kui teed seda nädala jooksul, saad hakata seanssi vastu võtma pärast kinnituskirja saamist. Saad korraldajalt lingi seansi lindistusele, mis aitab keskenduda.

Hea oleks, kui tutvuksid vormiga enne seanssi, sest audiotekstis negatiivseid mõtteid enam ei korrata, nimetatakse ainult nende laadi (nt ohvriteadvuse mõtted või puuduse mõtted).

Seansi vastuvõtmiseks vali mugav koht – joogamatt, pehme vaip või voodi. Selle kõrvale pane põlema küünal, järgides tuleohutust (tulekindel alus, kardinaservadest kaugsel jne). Kui Sul on ehtsaid kristalle (poolvääriskive), pane jalgade juurde tume kristall (hematiit, suitskvarts, granaat), ülakõhu keskele kollane kristall (oranž kaltsiit, tsitriin, päikesekivi, kuukivi) ja pealae juurde mõni kõrge vibratsiooniga kristall (seleniit, angeliit, serafiniit) või mäekristall. Lamades kata end tekiga. Jälgi, et Su selg oleks toetatud. Häälestu mentnaalse tasandi puhastumisele, negatiivsete mõtete pinnaletulemisele ja vabanemisele ning pane mängima Sulle saadetud lindistus. (Konkreetse seansi lindistuse saadame 15. märtsil või pärast hilisemat laekumist).  Kui internetist kuulamine pole tehnilistel põhjustel võimalik, kuula oma valitud meditatsioonimuusikat ja kujutle mentaalse tasandi puhastumist. Ütle enne seansi algust mõttes: “Võtan vastu lisaenergiat mentaalse tasandi puhastamiseks nüüd!”

Pärast seda lase keha täielikult lõdvaks ja hakka sügavalt ja ühendatult hingama. Tunneta energiat enda kallal toimetamas. Iga aisting, mis erineb tavalisest, on märk, et Su kehad kaugenergiat vastu võtavad. Kui tuleb tavalisi mõtteid, saada need ära tänuga. Usalda, et kõik, mis sünnib, on Sinu kõrgeimaks hüvanguks.

Kui kuuled lindistuses positiivset mõtet, millele vastuseks tekib Sinul mõte “See ei ole nii!” “Vale!” “Ma ei ole kõik õigesti teinud!” vms, ole hästi tänulik – see ongi pinnale tulnud negatiivne mõte. Täna seda, ja saada see minema, võttes omaks kuuldud afirmatsioon, nt “Ma olen kõik õigesti teinud.”

Kui tekib häid mõtteid Sinu elu parandamiseks, luba need endal vastu võtta ja fikseerida.

Kui peaksid keset seanssi magama jääma, pole sellest midagi – energia toimib ikka.

Lõpus täna energiat, valgusolendeid ja ennast.

 

Pärast seanssi

Joo võimalikult palju puhast vett, et liikuma aidatud toksiine kehast välja uhtuda. Puhka, et Su keha saaks muutusega kohaneda.

 

Järgmistel päevadel

Joo rohkem vett. Hea mõte on juua vett, kus 1 liitri vee kohta on 1 sidruni mahl ja näputäis meresoola. Ela tervislikult, luba endal tunda kõiki oma tundeid ja aistinguid. Ära suru midagi alla, ega põgene tundmise eest, ära võta valuvaigisteid, ära lase tavalise hambaravi (mitte opi) ajal teha tuimestavat süsti, ära põgene asendustegevustesse, kui oleks vaja tunda. Vii reaalselt ellu emotsionaalse tasandi puhastusprogrammi, mis seansi käigus Sulle laekus ja millest Sa isegi mõelnud oled. Kui tunnetad meeleolukõikumist või elad läbi ammu unustatud minevikutundeid või tunnetad minevikuvalu, suhtu sellesse aktsepteerimisega. Ja joo veel rohkem sidruniga vett.

Kui Sul esines energiat vastu võttes enneolematuid elamusi või aistinguid, või said sõnumeid Vaimult, kirjuta palun reet@hingamisstuudio.ee

Namaste!