Kaugseansi “Emotsionaalse tasandi puhastus valla” vastuvõtmine

A fractal flower                               8. märtsil toimub tervendava energia kaugseanss “Emotsionaalse tasandi puhastus valla“.

Seanss on osa terve märtsikuu kestvast programmist “Kevadpuhastus 2015“. Märtsi teisel nädalal päästame valla suure puhastusprotsessi emotsionaalsel tasandil. Meie kehamällu ja alateadvusesse salvestunud negatiivsed emotsioonid ja valumälestused tulevad pinnale ja vabanevad. Saame ise selle protsessi käima lükata, tehes revisjoni, inventuuri oma võimalikes traumasid tekitanud sündmustes, kasutades allalaaditavat vormi.

Energiaseanss, mis toimub 8. märtsi õhtul kell 22-23, kuid mida saab vastu võtta terve järgneva nädala jooksul, annab sellele kõigele hoogu juurde ja tagab, et protsess ei raugeks pärast esimesi ponnistusi, vaid jätkuks kogu kuu.

Kui soovid osaleda, siis:

1) kui Sa pole veel registreerunud, anna endast teada reet@hingamisstuudio.ee või registreeru vormi kaudu siin.

2) kanna 7 € nimetatud seansi eest või kogu programmi hind kontole

Reet Karro FIE a/a EE532200221022815146. Kui Sinu pank ei ole Swedbank, ja teed ülekande nädalavahetusel, saada palun maksekviitung reet@hingamisstuudio.ee

3) pärast vastuse saamist häälestu kaugenergia vastuvõtmisele. Puhka rohkem, liigu värskes õhus, looduses, aeglustu, tee kergeid võimlemisharjutusi või joogaharjutusi. Söö võimalusel mahe- ja taimetoitu. Väldi võimalusel e-aineid, piima- ja terviljavalku sisaldavaid toiduaineid, valget suhkrut, kohvi ja maiustusi. Väldi võimalusel siniseid ekraane ja kiirgavaid elektroonilisi seadmeid, sh mikrolaineahi. Joo rohkem puhast vett sissepigistatud sidruni või vees ulpivate marjadega (jõhvikad, astelpajumarjad). Sooja joogina eelista Eesti taimedest teed.

3) häälestu vormi täitmisele 7. märtsil või Sulle sobival ajal ja energia vastuvõtmisele 8. märtsil kell 22-23 või Sulle sobival ajal järgneva nädala jooksul

4) häälestu sellele, et kaugseansiga saadav  energia annab hoogu Sinu puhastusprotsessile emotsionaalsel tasandil. Saad kontakti mitmete mälestustega, andestad ja saadad nad ära. Muutud harmoonilisemaks ja saavutad suurema sisemise rahu.

5) häälestu selle, et Sul on ideaalsed tingimused ja aega vormi täitmiseks ja seansi vastuvõtmiseks. Lindistus töötab korralikult ning emotsioonide ja valumälestuste vabastamine toimib.

 

Seansi vastuvõtmine

Kui saatsid maksekorralduse koopia hiljemalt 8. märtsil kell 20, saad osaleda reaalajas seansil kell 22. Kui teed seda nädala jooksul, saad hakata seanssi vastu võtma pärast kinnituskirja saamist. Saad korraldajalt lingi seansi lindistusele, mis aitab keskenduda.

Seansi vastuvõtmiseks vali mugav koht – joogamatt, pehme vaip või voodi. Selle kõrvale pane põlema küünal, järgides tuleohutust (tulekindel alus, kardinaservadest kaugsel jne). Kui Sul on ehtsaid kristalle (poolvääriskive), pane jalgade juurde tume kristall (hematiit, suitskvarts, granaat), alakõhu keskele oranžikas kristall (karneool, jaspis), südamele roheline nefriit või roosa roosakvarts ja pealae juurde mõni kõrge vibratsiooniga kristall (seleniit, angeliit, serafiniit) või mäekristall. Lamades kata end tekiga. Jälgi, et Su selg oleks toetatud. Häälestu emotsionaalse tasandi puhastumisele, allasurutud emotsioonide pinnaletulemisele ja valumälestuste vabastamisele ja pane mängima Sulle saadetud lindistus. (Konkreetse seansi lindistuse saadame 8. märtsil või pärast hilisemat laekumist).  Kui internetist kuulamine pole tehnilistel põhjustel võimalik, kuula oma valitud meditatsioonimuusikat ja kujutle emotsioonide vabanemist. Ütle enne seansi algust mõttes: “Võtan vastu lisaenergiat emotsionaalse tasandi puhastamiseks nüüd!”

Pärast seda lase keha täielikult lõdvaks ja hakka sügavalt ja ühendatult hingama. Tunneta energiat enda kallal toimetamas. Iga aisting, mis erineb tavalisest, on märk, et emotsioonid vabanevad ja Su kehad kaugenergiat vastu võtavad. Kui tuleb tavalisi mõtteid, saada need ära tänuga. Usalda, et kõik, mis sünnib, on Sinu kõrgeimaks hüvanguks.

Kui saad kontakti mõne emotsiooniga, ära suru seda tagasi alla, ega eira seda. Luba endal seda tunda, kuni see ühel hetkel haihtub. Kui vähegi võimalik, ära nuta häälega – see suleb Sinus midagi ja Sa ei tunne ehedat tunnet. Kui tunnetad oma kehas valu, otsusta, et see on turvaline ja Sa lubad endal seda kogeda. Enamasti haihtuvad ka valud pärast seda, kui oleme neis täielikult kohal.

Kui tekib häid mõtteid Sinu elu parandamiseks, luba need endal vastu võtta ja fikseerida.

Kui peaksid keset seanssi magama jääma, pole sellest midagi – energia toimib ikka.

Lõpus täna energiat, valgusolendeid ja ennast.

 

Pärast seanssi

Joo võimalikult palju puhast vett, et liikuma aidatud toksiine kehast välja uhtuda. Puhka, et Su keha saaks muutusega kohaneda.

 

Järgmistel päevadel

Joo rohkem vett. Hea mõte on juua vett, kus 1 liitri vee kohta on 1 sidruni mahl ja näputäis meresoola. Ela tervislikult, luba endal tunda kõiki oma tundeid ja aistinguid. Ära suru midagi alla, ega põgene tundmise eest, ära võta valuvaigisteid, ära lase tavalise hambaravi (mitte opi) ajal teha tuimestavat süsti, ära põgene asendustegevustesse, kui oleks vaja tunda. Vii reaalselt ellu emotsionaalse tasandi puhastusprogrammi, mis seansi käigus Sulle laekus ja millest Sa isegi mõelnud oled. Kui tunnetad meeleolukõikumist või elad läbi ammu unustatud minevikutundeid või tunnetad minevikuvalu, suhtu sellesse aktsepteerimisega. Ja joo veel rohkem sidruniga vett.

Kui Sul esines energiat vastu võttes enneolematuid elamusi või aistinguid, või said sõnumeid Vaimult, kirjuta palun reet@hingamisstuudio.ee

Namaste!