Vabastava hingamise õhtu “Andestamine ja andestamisvalmidus”

Angela Aru mandala ÜheshingamineAlustatame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek (meditatsiooni autor Binnie A. Dansby) ja täispikk vabastava hingamise sessioon. Lõppeb hingamiskogemuste jagamisega teetassi juures ja väeringiga.

Vabastav hingamine seisneb blokeeringute kõrvaldamises läbi teadliku ühendatud hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe edasi.

Vabastava hingamise ühe koolkonna, Algallika protsessi- ja hingamistöö looja Binnie A. Dansby leiab, et suur osa inimese sise- ja terviseprobleeme saavad alguse sünnihetkel kogetud traumast ja sellejärgselt tehtud elukestva mõjuga vähendavatest otsustustest, sünni tervendamisega saame muuta kogu oma elu. Loe edasi.

Seekordse õhtu teema on “Andestamine ja andestamisvalmidus”.

Otsused, mis me tegime üsasolemise, sünni ja esimeste elutundide ajal, võivad veel ikka avalduda meie elus häirivate mustritena. Lisaks sellele, kui mäletame mistahes elusündmusi kui endale tehtud ülekohut, hoides endas vimma ja etteheiteid, raskendab see tõsiselt meie elu. Protesti, viha, hinnangute ja kriitika näol avalduv hirm peatab eluenergia ja armastuse voo. Süüdistus on alati kohatu, olgu see sisse- või väljapoole suunatud.

Andestus annab seevastu ülima vabaduse ja õnneliku elu. Andestamisvalmidus võib olla elu päästev oskus. Parim viis andestamise õppimiseks on vabastav hingamine Algallika protsessi- ja hingamistöö meetodil.

Juhendaja: ALGALLIKA Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro

Aeg: 26. veebruaril kell 18.15-20.30

Koht: Tartu kesklinnas, Vanemuise tänavas. Täpne aadress teatatakse registreerujaile.

Hind: 13 eurot

Kaasa: matkamatt, magamiskott või kaelast kandadeni ulatuv pleed või tekk peale võtmiseks, pudel vett ja midagi pehmet pea alla.

Info ja registreerumine:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee  tel 56 492 769

 

Kujutis: Angela Aru mandala “Üheshingamine”