Vabastava hingamise õhtu “Parima võimaliku lamba-aasta loomine”

Green Sheep YearVabastav hingamine 29. jaanuaril kell 18.15-20.30. Vaatame hetkeks tagasi lõppenud hobuseaastale ja anname rohelise tee kõigile oma soovidele ja unistustele, mis võiksid täituda 19. veebruaril algaval lamba- või kitseaastal. Anname neile energiat vabastavalt hingates. Hingamissessiooni alguses teeme läbi päevakohase meditatsiooni.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

29. jaanuari hingamisõhtu teema on “Parima võimaliku lamba-aasta loomine”.

Kui hobust iseloomustasid kiirus, visadus ja liikumine, siis kitse puhul tulevad esile ootamatud, eelkõige heaendelised muutused, kuid ka kapriisid ja kangekaelsus. Vajadusel annab kits siiski järele, kombib piire ja otsib selgitusi.

Samas võimaldab kits kõigil, kes vaid soovivad, oma elus uus lehekülg keerata, millegi täiesti uuega tegelema hakata ning läbikukkumist karta ei ole. Kitse (lamba) aasta soosib ettevõtlikkust, millega kaasneb loomingulisus.

Hingamisõhtul me tutvustame end, räägime oma uue aasta soovidest ja unistustest ning anname neile energiat hingates. Täispika hingamissessiooni alguses teeme läbi päevakohase meditatsiooni – Binnie A. Dansby aastalõpu/aasta alguse küsimustest inspireeritud süvitsimineku, püüdes näha kõrgeimat visiooni algava looma-aasta kohta. Hingame Algallika meetodil. Hingamise järel vahetame teelauas muljeid kogetud hingamiselamustest ja lõpetame väeringis.

*****

Koht: Tartu kesklinnas, Vanemuise tänavas. Täpne aadress teatatakse registreerumisel.

Kaasa võtta magamiskott/tekk pealevõtmiseks ning soovi korral midagi pehmet pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Hind: kuna tegu on Hingamisstuudio aasta esimese üritusega selles kesklinna saalis, siis sõbrahind 11 eurot. Registreerimine ja info (samal päeval ainult telefoni ja SMSi teel):

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69

Kujutis: Internet