Algallika Protsessi ja Hingamistöö kursuse “Valik olla õnnelik” tutvustus

Tutvume kursuse põhiteemade ja võimalustega, vajadusel õpime vabastavalt hingama, järgneb täispikk hingamissessioon ja hingame vabastavalt. Lõpeb jagamisringi ja teejoomisega.

 Binnie A. DansbyBinnie A. Dansby (pildil) loodud Algallika Protsess ja Hingamistöö keskendub sünni ajal ja varases lapsepõlves tehtud otsuste teadvustamisele ja nende tervendamisele, asendades võimalikud negatiivsed mõttemustrid elujaatavatega. Suur rõhk on teadlikul, väestaval ja ühendatud hingamisel, mis avab ligipääsu emotsioonide, keha ja alateadvuse juurde ning aitab vabastada energiablokeeringuid.

8 kohtumise jooksul õpid tundma end kaitstuna, toetatuna, armastatuna ja ühendatuna ning leidma oma probleemidele ise kõige sobivamaid lahendusi. Iga kohtumine koosneb teema tutvustusest, Algallika protsessi küsimustikust, juhendatud selgustloovast meditatsioonist, hingamispraktikast ja kogemuste jagamisest. Kohtumiste vahepeal on teemaspüsimiseks kodused ülesanded.

Grupp käib koos kaheksal kolmapäevaõhtul – 16.04-11.06.2014 – ja sinna mahub kaheksa osalejat. Gruppi juhendab kogenud ALGALLIKA Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro.

Kui võimalik, võtta igale kohtumiskorrale kaasa tekk, joogipudel ja vahendid märkmete tegemiseks.

Kursuse maksumus korraga makstes 95 eurot, kahes osas makstes 48+48 eurot ja korra kaupa makstes 13 eurot kord.

Teemad ja kuupäevad on näha siin.

Tutvustus koos hingamissessiooniga maksab 8 eurot.

Registreerimine ja lisainfo: www.hingamisstuudio.ee,

reet@hingamisstuudio.ee ja tel 56 49 27 69.