Vabastava hingamise õhtu “Sisemine rahu. Saavutan tasakaalu, stabiilsuse ja turvalisuse.” 6.03.14

Twisted With JoyTwisted With JoySisemine rahu tuleb seestpoolt, mitte väljastpoolt. Sisemine rahu on ühendus enese sügavaima olemusega. Sa võid otsustada, et väline ei mõjuta sind enam ning selle asemel hakkad sa hoopis ise maailma oma sisemise rahu abil mõjutama. Sa võid valida viisi, kuidas sa seda maailma näha tahad.

Sinu suhtumine määrab, kuidas sa maailma koged. Sa lood tasakaalu, visualiseerides seda. Tõeline turvalisus on see, kui saad kõiki oma vajadusi ise rahuldada. Et tunda end turvaliselt, tuleb sul tunda, et kasvad, laiened ning avardad oma maailmatunnetust.

/Sanaya Roman “Elamine rõõmus”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Nagu paljusid teraapiaid, soovitakse ka vabastavat hingamist rakendada kuurina, regulaarsete ajavahemikega. Üks kord nädalas on väga hea sagedus ja 10 korda järjest loob püsiva terapeutilise efekti. Meil ongi käimas 10 korra sari “Elamine rõõmus.”

Sarja eesmärk on õppida ennast armastama, saavutada sisemine rahu ning avastada oma elueesmärk. Õpime muutma negatiivse positiivseks ja avanema vastuvõtmisele. Võitlemise ja pingutamise asemel elame rõõmus. Meile on abiks vabastav hingamine ja Sanaya Romani raamat “Elamine rõõmus.”

Sarja seitsmendal õhtul õpime elama keskmes, avardudes pidevalt väljapoole.

Õpime veel vajadusel vabastavalt hingama ning teeme läbi täispika hingamissesessiooni toetavate mõtete ja tervendavate puudutuste toel. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Õhtu toimub Anni Akadeemias, ilusas ja hubases katusealuses ruumis soojal puupõrandal. Tartu vanalinn ja eriti Jaani kiriku ümbrus on energeetiliselt huvitav ala, siin on kerge tajuda erinevaid energiaid ja tõsta oma vibratsiooni.

Juhendavad ja hingamist toetavad Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudid Reet Karro ja Ene Kõvatomas. Reet tegutseb vabakutselise tõlkijana ning pakub vabastava hingamise, reiki ja India peamassaaži seansse omaloodud Hingamisstuudios, korraldab reikikursusi ning on juhendanud hingamisgruppe Tartus juba kolm aastat. Ene on eesti keele ja kirjanduse õpetaja Viljandimaal, tema hingamisteraapia kabinet asub Suure-Jaanis. Koos on nad üles astunud Südame Tarkuse Päevadel ja korraldanud vabastava hingamise 10 korra sarja “Ärkveloleku vägi” Jaani kirikus.

Aeg: 06.03 kell 18.15-20.15.

Kaasa võtta: matka- või joogamatt, magamiskott/tekk pealevõtmiseks ja pudel vett ning soovi korral villased sokid jalga ja midagi pehmet pea alla.

Hinnad

Hingamissarja üksikkord maksab 12 ja kolme korra kaart 35 €.

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee      tel 56 49 27 69

 

Kujutis: Twisted With Joy, Abstract O´Doyley, www.redbubble.com