Vabastava hingamise õhtu “Muudan negatiivse positiivseks” 30.01.2014 Anni Akadeemias

Twisted With JoyKui soovid olla teadlik oma kõrgemast hüvangust, avarda vaadet elule. Kõik, mis juhtub, on selleks, et aidata sul liikuda oma kõrgema mina suunas. Kas oled valmis uskuma küllusesse, sisemaailma tähtsusesse ning sellesse, et on võimalik kasvada läbi rõõmu? Sa võid vabaneda oma minevikust seda armastama hakates. Kui kujutled tulevikku, ära arva, et oled seal samasugune, kui oled praegu. Inimeste armastamine tähendab pühendumist neist kõrgema visiooni hoidmisele. Sinu kõrgem mina juhib sind õiges suunas.

/Sanaya Roman “Elamine rõõmus”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Nagu paljusid teraapiaid, soovitakse ka vabastavat hingamist rakendada kuurina, regulaarsete ajavahemikega. Üks kord nädalas on väga hea sagedus ja 10 korda järjest loob püsiva terapeutilise efekti. Meil ongi algamas 10 korra sari “Elamine rõõmus.”

Sarja eesmärk on õppida ennast armastama, saavutada sisemine rahu ning avastada oma elueesmärk. Õpime muutma negatiivse positiivseks ja avanema vastuvõtmisele. Võitlemise ja pingutamise asemel elame rõõmus. Meile on abiks vabastav hingamine ja Sanaya Romani raamat “Elamine rõõmus.”

Sarja teisel õhtul avardame vaadet elule ja õpime nägema tuska tekitanud elusündmusi tänuliku pilguga.

Õpime veel vajadusel vabastavalt hingama ning teeme läbi täispika hingamissesessiooni toetavate mõtete ja tervendavate puudutuste toel. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Õhtu toimub Anni Akadeemias, ilusas ja hubases katusealuses ruumis soojal puupõrandal. Tartu vanalinn ja eriti Jaani kiriku ümbrus on energeetiliselt huvitav ala, siin on kerge tajuda erinevaid energiaid ja tõsta oma vibratsiooni.

Juhendab ja hingamist toetab Algallika Protsessi ja Hingamistöö Ene Kõvatomas. Ene töötab Viljandimaal emakeeleõpetajana, tema hingamiskabinet on Suure-Jaanis. Ta on juhendanud hingamisgruppe Jaani kirikus ja Hingamisstuudios.

Aeg: 30.01 kell 18.15-20.15.

Kaasa võtta: matka- või joogamatt, magamiskott/tekk pealevõtmiseks, veepudel suu kuivamise puhuks ning soovi korral midagi pehmet pea alla.

Hinnad

Hingamissarja üksikkord maksab 12, kolme korra kaart 35, viie korra kaart 57 €.

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda kuni 29.01-ni:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee      tel 56 49 27 69

Ürituse toimumise päeval aga: Ene Kõvatomas tel 52 37 726

Kujutis: Twisted With Joy, Abstract O´Doyley, www.redbubble.com