Vabastava hingamise õhtu “Luban endal elada rõõmus” 23.01.2014

Twisted With JoyTwisted With JoyRõõm on sisemine heli, milles heliseda. Rõõm tuleneb sellest, et lähtud sisemisest juhtimisest. Rõõmu tee väljakutse on luua endale vabadus. Väärtusta ennast ja oma aega. Sa oled siia planeedile tegema tulnud seda, mida armastad. Sa oled rõõmus siis, kui keskendud rõõmule ega jää kinni millessegi vähemasse. Igal inimesel on siin Maa peal olemiseks oma põhjus ja eesmärk.

/Sanaya Roman “Elamine rõõmus”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Nagu paljusid teraapiaid, soovitakse ka vabastavat hingamist rakendada kuurina, regulaarsete ajavahemikega. Üks kord nädalas on väga hea sagedus ja 10 korda järjest loob püsiva terapeutilise efekti. Meil ongi algamas 10 korra sari “Elamine rõõmus.”

Sarja eesmärk on õppida ennast armastama, saavutada sisemine rahu ning avastada oma elueesmärk. Õpime muutma negatiivse positiivseks ja avanema vastuvõtmisele. Võitlemise ja pingutamise asemel elame rõõmus. Meile on abiks vabastav hingamine ja Sanaya Romani raamat “Elamine rõõmus.

Sarja esimesel õhtul teeme sissejuhatuse kogu sarja ja keskendume rõõmutundele, milleni saame jõuda, kui usaldame oma sisemist juhtimist.

Aga saame ka selleks korraks moodustunud grupiga (kellest loodame väga püsigrupi kujunemist) tuttavaks, õpime vajadusel vabastavalt hingama ning teeme läbi täispika hingamissesessiooni toetavate mõtete ja tervendavate puudutuste toel. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Õhtu toimub Anni Akadeemias, ilusas ja hubases katusealuses ruumis soojal puupõrandal. Tartu vanalinn ja eriti Jaani kiriku ümbrus on energeetiliselt huvitav ala, siin on kerge tajuda erinevaid energiaid ja tõsta oma vibratsiooni.

Juhendab ja hingamist toetab Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeut Reet Karro. Reet tegutseb vabakutselise tõlkijana ning pakub vabastava hingamise, reiki ja India peamassaaži individuaalseansse omaloodud Hingamisstuudios, korraldab reikikursusi ning on juhendanud hingamisgruppe Treffneri gümnaasiumis, Jaani kirikus ja Hingamisstuudios.

Aeg: 23.01 kell 18.15-20.15.

Kaasa võtta: matka- või joogamatt, magamiskott/tekk pealevõtmiseks, veepudel suu kuivamise puhuks ning soovi korral midagi pehmet pea alla.

Hinnad

Hingamissarja üksikkord maksab 12, kolme korra kaart 35, viie korra kaart 57 ja 10 korra kaart 108 eurot.

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee      tel 56 49 27 69

Kujutis: Twisted With Joy, Abstract O´Doyley, www.redbubble.com