Emmates uut. Kvanthüppe sooritamine.

Twisted With JoyKui soovid midagi uut, ole avatud sellele, et see võib tulla kust iganes ja mis tahes inimeselt. Iga kord, kui embad midagi uut, tood sa endasse elusolekutunde. Sa uuened iga päev. Vägi tuleb hetkes elamisest, sest nii toimides saab tuleviku loomine võimalikuks.

Muuda neid mõttemustreid, mis takistasid sul soovitud muutust minevikus ellu kutsumast. Sa võid valida, kui kiiresti soovid sellel juhtuda lasta. Et sooritada kvanthüpet, on sageli vaja emotsionaalseid muutusi. Mõistus töötab paremini, kui tal on selles protsessis teatud pidepunktid, millele toetuda.

/Sanaya Roman “Elamine rõõmus”/

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Hingamisõhtul õpime mõjutama minevikku, olevikku ja tulevikku lausa kvanthüpetega.

Õpime veel vajadusel vabastavalt hingama ning teeme läbi täispika hingamissesessiooni toetavate mõtete ja tervendavate puudutuste toel. Pärast hingamist jagame kogetut ja teeme lõpetuseks väeringi.

Õhtu toimub Anni Akadeemias, ilusas ja hubases katusealuses ruumis soojal puupõrandal. Tartu vanalinn ja eriti Jaani kiriku ümbrus on energeetiliselt huvitav ala, siin on kerge tajuda erinevaid energiaid ja tõsta oma vibratsiooni.

Juhendavad ja hingamist toetavad Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudid Reet Karro ja Ene Kõvatomas. Reet tegutseb vabakutselise tõlkijana ning pakub vabastava hingamise, reiki ja India peamassaaži seansse omaloodud Hingamisstuudios, korraldab reikikursusi ning on juhendanud hingamisgruppe Tartus juba kolm aastat. Ene on eesti keele ja kirjanduse õpetaja Viljandimaal, tema hingamisteraapia kabinet asub Suure-Jaanis. Koos on nad üles astunud Südame Tarkuse Päevadel ja korraldanud vabastava hingamise 10 korra sarja “Ärkveloleku vägi” Jaani kirikus.

Aeg: 20.03 kell 18.15-20.15.

Kaasa võtta: matka- või joogamatt, magamiskott/tekk pealevõtmiseks ja pudel vett ning soovi korral villased sokid jalga ja midagi pehmet pea alla.

Hind

Hingamissarja üksikkord maksab 12 €.

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Palume oma tulekust teada anda:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee      tel 56 49 27 69

 

Kujutis: Twisted With Joy, Abstract O´Doyley, www.redbubble.com