Hingamissarja “Elamine rõõmus” tutvustav vabastava hingamise õhtu 16.01.2014

Twisted With JoyTwisted With JoyTwisted With JoyTwisted With JoyAlgamas on uus vabastava hingamise 10 õhtu sari, mis toimub 23.01.2014-27.03.2014 kell 18.15-20.15 Anni Akadeemias (Antoniuse Gildis, Lutsu 5). Läbiviijateks on Reet Karro ja Ene Kõvatomas. Kõik on oodatud!

Vabastav hingamine on hingamisteraapia liik, mis keskendub kehas asuvate pingete vabastamisele läbi ühendatud ja sügava hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, sünnib rõõm. Loe veel.

Nagu paljusid teraapiaid, soovitakse ka vabastavat hingamist rakendada kuurina, regulaarsete ajavahemikega. Üks kord nädalas on väga hea sagedus ja 10 korda järjest loob püsiva terapeutilise efekti. Seetõttu on Hingamisstuudio juba kolm aastat pakkunud võimalust osaleda 10 õhtu sarjades. Seekordne sari on „Elamine rõõmus.”

Sarja eesmärk on õppida ennast armastama ning avastada oma elueesmärk. Õpime kiirgama välja armastust, olema kaastundlik, tolerantne ja andestav, tundma sisemist rahu. Õpime muutma negatiivse positiivseks ja avanema vastuvõtmisele. Võitlemise ja pingutamise asemel elame rõõmus. Meile on abiks vabastav hingamine ja Sanaya Romani raamat “Elamine rõõmus.”

Õhtud toimuvad Anni Akadeemias, ilusas ja hubases katusealuses ruumis soojal puupõrandal. Tartu vanalinn ja eriti Jaani kiriku ümbrus on energeetiliselt huvitav ala, siin on kerge tajuda erinevaid energiaid ja tõsta oma vibratsiooni.

Juhendavad ja hingamist toetavad Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudid Reet Karro ja Ene Kõvatomas.

Kogu sarja tutvustus koos kuupäevade ja teemadega on siin. 10 teemat koos moodustavad tervikliku ja loogiliselt üles ehitatud programmi. Kuid kasu on juba ühestki osalemiskorrast – kutsume ka aeg-ajalt hingama.

16.01 kell 18.15-20.15 teeme sarja lühikese tutvustuse, millele järgneb täispikk vabastava hingamise sessioon, kogetu jagamine ja väering. Kogunema võime hakata juba alates 18.00-st, et kokku leppida korralduslikke detaile.

Kaasa võtta: matka- või joogamatt, magamiskott/tekk pealevõtmiseks, veepudel suu kuivamise puhuks ning soovi korral midagi pehmet pea alla.

Hinnad

Hingamissarja üksikkord maksab 12, kolme korra kaart 35, viie korra kaart 57 ja 10 korra kaart 108 eurot.

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Tutvustusõhtu maksab kuni 15.01-ni panka makstes 8 eurot, 16.01 ja kohapeal sularahas 10 eurot. Neile, kes ostavad hiljem  sarja 3, 5 või 10 korra kaardi, arvestatakse pool tutvustusõhtu eest makstud summast (4 või 5 eurot) juba makstuks selle kaardi eest.

Palume oma tulekust teada anda:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee      tel 56 49 27 69

Kujutis: Twisted With Joy, Abstract O´Doyley, www.redbubble.com