Vabastava hingamise õhtu “Tänulikkuse maagia” 27.12 Hingamisstuudios

Tänu!Rhonda Byrne mõtestab tuntud piiblitsitaadi Matteuse Evangeeliumist “Kellel on sellele antakse, aga kellel ei ole, sellelt võetakse ära seegi, mis tal on” lahti nii, et see, mida on või ei ole, on tänulikkus. Niisiis, kellel on tänulikkust, sellele antakse kõike juurde, aga kes ei ole tänulik selle eest, mis tal on, sellelt võetakse ära seegi… Ta leiab, et tänulikkus on maagiline vahend, millega saame luua kõike seda, mida soovime ja soovitab täulikkusega teadlikult töötada.

Teada on ka, et tänutunne muudab tänuliku inimese maailma kauniks, rikkaks, tervemaks, elusamaks. Tänulikkus viib meid ära halli pilve alt ja ülendab meid otse loojateadvusesse. Loe tänulikkuse kohta siit.

Aasta lõpp on hea aeg tänulikkusele keskendumiseks. Mille eest soovid väljendada tänu? Mida tahaksid näha maagiliselt kasvamas ja rohkenemas? Arutleme selle üle enne hingamist, hingame tänu ja aastalõpukokkuvõtteid mõttes hoides ja teeme järeldusi pärast hingamist.

Vabastav hingamine kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpus teejoomine ja väering.

*****

Kaasa võtta magamiskott VÕI tekk pealevõtmiseks ja rätik pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Hind: 12  eurot. Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Registreerimine ja info:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee   tel kuni 27. detsembrini 56 29 54 90, igal muul ajal 56 49 27 69 (Reet)

Kujutis: stockimages, FreeDigitalPhotos.net