Kaugüritus reiki praktikutele “Pööripäeva reiki laine” 21.12.2013

ID-10059968Reiki kui universaalne armastusenergia on väga vajalik maailmale, toomaks rahu ja lepitust. Terve seltskond reiki praktikuid on otsustanud seda energiat võimendada, tekitades selle aasta talvisel pööripäeval, 21. detsembril, ümber maailma ulatuva reiki lainete voo.

Iga osalev reiki praktik vahendab oma ajavööndi kella järgi päeval kell 12-12.30 reikit kellelegi, kes seda vajab. Kontaktreiki praktikud teevad reikit lähimale inimesele, kes on vastuvõtmiseks valmis. Kaugreiki praktikud saadavad reikit omavalitud saajale üle aja ja ruumi. Laine liigub igal täistunnil mööda maailma ajavööndeid tund aega edasi, kuni 24 tunni pärast on see teinud tiiru ümber maailma.

Osaleda saavad reiki praktikud, kellel on vähemalt I aste.

1. Kui idee Sulle meeldib, kui oled homme päeval kell 12-12.30 vaba ja soovid seda toetada, registreeru palun siin või ürituse Facebooki lehel. Viimane lubab Sinu osalemist näha ka Su sõpradel, võimalik, et Su reiki praktikutest sõbrad saavad sellest osalemisidee.

2. Laupäeva päeval kell 12-12.30 paku reikit ühele inimesele, või kui oled kaugreiki praktik, siis ka piirkonnale või olukorrale.

3. Kõik rõõmustaksid, kui Sa ürituse Facebooki lehel või kirja teel aadressile reet@hingamisstuudio.ee pärast teada annaksid, mida kogesid. See muudaks ka teiste kogemuse täiuslikumaks.

Üritus on tasuta, sest igaüks panustab ju reikiga ise, kellelegi ei pakuta midagi muud, kui võimalust osaleda ja teha midagi head.

Namaste!

Kujutis: Nutdanai, http://www.freedigitalphotos.net