Vabastava hingamise õhtu “Valguses hoidmine” 1. novembril 2013 Hingamisstuudios

ID-10063568Vabastav hingamine 1. novembril kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro hingamisõhtu oma Hingamisstuudios. Alustatakse jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõppeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on teraapiline hingamistehnika blokeeringute kõrvaldamiseks läbi teadliku ühendatud hingamise. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe edasi.

Vabastaval hingamise ühe koolkonna, Algallika protsessi- ja hingamistöö looja Binnie A. Dansby leiab, et suur osa inimese sise- ja terviseprobleeme saavad alguse sünnihetkel kogetud traumast, sünni tervendamisega saame muuta kogu oma elu. Loe edasi.

Algallika hingamisterapeut Reet Karro korraldab Algallika protsessi- ja hingamistöö meetodil hingamisõhtuid Jaani kirikus ja oma Hingamisstuudios.

1. novembri teema on „Valguses hoidmine”.

Õpime lisama mis tahes mälestusele, mõttele, arusaamale valgust.

“Iga kord, kui avastad endas negatiivse või piirava minapildi, kujuta endale ette, kuidas sellese pilti voogab valgus. See on kõik, mida sul on tarvis teha. Lihtsalt kujusta, et valgus, mis pilti siseneb, muudab seda. Kasuta teadlikult oma kujutlusvõimet.

Kasuta oma kujutlusvõimet, et kujustada oma kõrgeimat teed – nägemust selle kohta, miks sa siin oled.  Mine oma kujutlustes nii kaugele, kui vähegi suudad. Unista ideaalsest elust. Mida kõrgemale sa sihid, seda rutem kaovad pildid ja mõttevormid, mis sinu kasvamisega ei ühti. ”

/Sanaya Roman “Ärkvelolekust tulenev vägi”/

Päevakohane meditatsioon ja täispikk hingamissessioon.

Sobib nii algajatele kui edasijõudnutele. Vajadusel vabastavalt hingama õpetamine.

*****

Kaasa võtta magamiskott või paksem, vähemalt lõuast kandadeni ulatuv tekk.

 Osavõtutasu 12 eurot.

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee  tel 56 492 769

NB! Vabastava hingamise rühmaseansi eeliseks on üheskoos loodav võimsam energia, grupiliikmete toetus ja rikastavad kogemused. Hingajatele, kes eelistavad privaatsust, jagamatut tähelepanu ja ainult neile suunatud toetust, sobib paremini individuaalseanss (39 €), mida saab kokku leppida samal aadressil.

Foto:  Sura Nualpradid FreeDigitalPhotos.net