Töötuba “Andestamine vabastava hingamise toel” Südame Tarkuse Päevadel 2013

Koht: Südame Tarkuse Päevad 2013 Tartus, Mart Reiniku Koolis, Vanemuise 48

Aeg: laupäeval, 19.10.2013 kell 11-13

Vabastav hingamine on teraapiline hingamistehnika, mille eesmärk on leevendada sünnitrauma ning saada tänu võimsamale eluenergia liikumisele kehas parem kontakt endas toimuvaga ja kõigega, mis elab ja hingab.

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

Töötoas kordame üle andestamise põhitõed, räägime Binnie A. Dansby’st. Õpime selgeks Algallika meetodil vabastava hingamise tehnika. Täispika hingamissessiooni sissejuhatuseks teeme läbi ühe Binnie A. Dansby tähtsama meditatsiooni – andestamise meditatsiooni, kus andestame andmise vormis kolmele tähtsaimale tegelasele oma elus – oma emale, isale ja oma Sisemisele Lapsele. Meditatsiooni järel jätkub hingamissessioon Algallika Afirmatsioonide (ülimalt positiivses ja toetavas võtmes kinnitavaid lausungite) ja tervendavate puudutuste toel. Lõpus toimub väike jagamisring.

Juhendavad Reet Karro ja Ene Kõvatomas, Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudid. Reet, vabakutseline tõlkija, pakub hingamisteraapia, reiki ja massaaži seansse oma Hingamisstuudios ja korraldab reikikursusi. Ene, emakeeleõpetaja, hingamiskabinet asub Suure-Jaanis. Koos toetavad nad hingamisi Tartu Jaani kirikus, hingamissarjas „Ärkveloleku vägi.”

Võimaluse korral võtta kaasa matt ja tekk/pleed. Osa matte on ka koha peal olemas.

Maksumus 2 eurot, pensionäridele, õppuritele, mittetöötavatele inimestele 1 euro.

Rohkem infot: https://hingamisstuudio.ee

E-post: reet@hingamisstuudio.ee