Vabastava hingamise õhtu “Alateadvuses oleva teadvustamine” Jaani kirikus

ID-10032522Vabastav hingamine on teraapiline hingamistehnika, mille eesmärk on leevendada sünnitrauma ning saada tänu võimsamale eluenergia liikumisele kehas parem kontakt endas toimuvaga ja kõigega, mis elab ja hingab.

Eriti tõhus on hingata kord nädalas 10 korda järjest. Meil ongi käimas 10 õhtu sari. 10 kohtumisega õpime tunnetama eri energiaid, jääma püsima keskmesse ja säilitama tasakaalu, suurendades positiivseid vibratsioone enda ümber. Parandame suhteid, endassesuhtumist ning võimet armastada ja olla armastatud. Liigume armastuse, rahu ja keskmesoleku sagedusse. Abiks on vabastav hingamine ja Sanaya Romani raamat “Ärkvelolekust tulenev vägi.”

Hingamissarja “Ärkveloleku vägi” viienda õhtu teema on “Alateadvuses oleva teadvustamine.”

Sa võid areneda kiiremini, kui teadvustad alateadvuses olevat, kuna teadlik meel on valgus, mis alateadvust valgustab. Et teadvustada alateadvust, tuleb keskenduda sellele, kuidas leida üles tervendav valgus, mis peitub mistahes olukorras. Sa avastad, et vastused tulevad iseenesest, ilma, et peaksid kasutama mõistuslikku analüüsi või mõttetööd. Kui sa tahad millelegi vastust saada, kujuta ette, et hoiad olukorda oma peopesade vahel. Kujuta ette, kuidas sellesse kujutisse siseneb valgus, ja seejärel lase olukorral minna – kas oma kõrgema mina või universumi kõrgemate jõudude juurde.

Kui sa otsid vastust, siis tuleb sul ainult küsida ning seejärel kuulata. Kohe hakkavad sinuni jõudma vastused. Siiski leidub takistusi, mis kuulamist segavad, ning üks neist on sinu ettekujutus selle kohta, mis on tegelikkus ja kuidas see toimib. Kui sa loodad saada universumilt vastust teatud kindlal kujul, või kui ootad mingit konkreetset vastust, siis on sul raske uusi ja laiemat panoraami haaravaid vastuseid vastu võtta. Teine segav asjaolu on pidevalt lobisev mõistus. Keskendu korraga ühele küsimusele. Kui küsimus on esitatud, tuleb tulemus lahti lasta. Kui sa suudad hoiduda probleemile mõtlemast kasvõi ühe päeva, siis näed peagi, et olukorda ümbritseb täiesti uus energia.

Teine viis alateadvuse teadvustamiseks on vaigistada oma meel ning töötada kujutluspiltidega.  Näe vaimusilmas, kuidas sa õige vastuse üles leiad, keskendudes kujutluspildile endast, kui kellestki, kes olukordi kiiresti ja vähese vaevaga mõistab. Sa võid oma mälestustes tagasi minna ja tervendada kõiki neid sündmusi, mil sa ei mõistnud, mis sinuga neil hetkedel toimus. Kõik, mis sinu elus juhtub, saab alguse sellest, millisena sa ennast näed. Pildid, mis sa välja saadad,m tõmbavad olukordi ligi. Sa võid muuta mistahes olukorda seda vaadates ja pilti iseendast teisendades.

Teadvuse kõrgematele tasanditele liikumine nõuab teatavaid omadusi. Üks neist on keskendumine. Kui sa mõtled pidevalt 10-15 asjale, võib nende lahendamine aega võtta mitu nädalat. Kui sa avastad, et mõtled paljudele asjadele üheaegselt, ja tunned, et oled stressis, laialivalguv ja pidevalt hõivatud, või kui sa leiad, et aega on liiga vähe, siis püüab su mõistus liiga paljude probleemidega korraga hakkama saada. Igal hetkel on oma kõrgem väljendus, igal kokkusaamisel mis tahes inimesega on oma kõrgem eesmärk. Kui soovid kogeda oma elus energia kõrgemaid tasandeid, siis püüa viibida kõrgemas teadvusseisundis üha sagedamini. Kui sa oled valmis universumiga kontakti astuma, võid saada kõike, mida ihaldad. Sa ei ole üksi; kui keskendud oma kõrgemale eesmärgile, siis leiad, et sinu ees avanevad kõik uksed. Universum saadab sulle ideid ja tuge, inimesed tulevad sinu juurde abi, raha, nõuannete, armastuse ja toetusega. Pühendu. Tee seda praegu. Keskendu oma kõrgemale eesmärgile. Hoia kindlalt alal visiooni oma kõrgemast hüvangust ja ava end võimalusele saada ootamatuid kingitusi.

Iga kord, kui mõtled tulevikule, suunad sa sinna energiat, isegi kui vaid pomised:  “Ma ei saa kunagi millegagi hakkama.” Iga sinu märkus suunab energiat minevikku, olevikku ja tulevikku. Kui sa suudaksid endale teadvustada vaid sajandiku mõtetest, mida sa tulevikku saadad, ja need kõrgemale tasandile viiksid, tunneksid sa juba kuu aja pärast rõõmu, mis ületab kõik su tänased kujutlused. Iga lause, mis sa iseenda kohta ütled, muutub tõeks. Sa suunad energiat iga oma mõtte ja tundega. Kui soovid endale paremat tulevikku, siis keskendu sellele, kujusta seda ja saada kujutluspildina ka teistele. Ainult sina ise suudad luua endale elu, mida sa elada tahad. See on suurim sulle antud vägi, au ja kingitus.

Sisemise harmoonia saavutamisel toetab meid sakraalarhitektuur ja Jaani kiriku aura. Selles iidses väepaigas, pühakohas on saadud unustamatuid hingamiskogemusi.

Juhendavad Reet Karro ja Ene Kõvatomas, Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudid. Reet, vabakutseline tõlkija, pakub hingamisteraapia, reiki ja massaaži seansse oma Hingamisstuudios ja korraldab reikikursusi. Ene, emakeeleõpetaja, hingamiskabinet asub Suure-Jaanis.

Kaasa võtta joogamatt keha alla, magamiskott/tekk pealevõtmiseks, veepudel suu kuivamise puhuks ning soovi korral padjake.

Kogu sarja põhjalik tutvustus koos kuupäevadega: https://hingamisstuudio.ee/2013/08/arkveloleku-vagi/

Hind: ühe korra eest 12, kolme korra kaardi eest 35 ja viie korra kaardi eest 58 eurot.

Maksta saab ettemaksuna: Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro       reet@hingamisstuudio.ee        tel 56 49 27 69

Kujutis: Sura Nualpradid, FreeDigitalPhotos.net