Vabastava hingamise õhtu “Sisemine nägemine. Energia tajumine ja kujustamine.” Jaani kirikus

ID-10032522Vabastav hingamine on teraapiline hingamistehnika, mille eesmärk on leevendada sünnitrauma ning saada tänu võimsamale eluenergia liikumisele kehas parem kontakt endas toimuvaga ja kõigega, mis elab ja hingab.

Eriti tõhus on hingata kord nädalas 10 korda järjest. Meil ongi plaanis 10 õhtu sari. 10 kohtumisega õpime tunnetama eri energiaid, jääma püsima keskmesse ja säilitama tasakaalu, suurendades positiivseid vibratsioone enda ümber. Parandame suhteid, endassesuhtumist ning võimet armastada ja olla armastatud. Liigume armastuse, rahu ja keskmesoleku sagedusse. Abiks on vabastav hingamine ja Sanaya Romani raamat “Ärkvelolekust tulenev vägi.”

Hingamissarja “Ärkveloleku vägi” avaõhtu teema on “Sisemine nägemine. Energia tajumine ja kujustamine.”

Lisaks tuttavatele meeltele on meil omadus, mida pidevalt kasutame, isegi kui me sellest teadlik ei ole – võime tajuda energiat. Seda võib nimetada sisemiseks nägemiseks, mis võib toimida mitmel moel. Sisemine nägemine toimib tõhusamalt, kui meie sisemine ekraan on puhas ja oleme lõdvestunud olekus. Meele tühjendamisel ja lõdvestumisel on abiks aja maha võtmine (kasvõi hetkeks), kujutluspildid ja sügav hingamine. Võime õppida lõdvestuma ja meelt tühjendama ka emotsionaalse pinge olukorras, see aitab meil jääda keskmesse ka siis, kui teised on närvilised või endast väljas. Kui lisame ettekujutuse sellest, kuidas me tahame end ise tunda ja mis õhkkonda me soovime enda ümber kogeda, saame hakata lisaks energiamustrite teadvustamisele ka negatiivset energiat tervendama.

Sisemise harmoonia saavutamisel toetab meid sakraalarhitektuur ja Jaani kiriku aura. Selles iidses väepaigas, pühakohas on saadud unustamatuid hingamiskogemusi.

Juhendavad Reet Karro ja Ene Kõvatomas, Algallika Protsessi ja Hingamistöö terapeudid. Reet, vabakutseline tõlkija, pakub hingamisteraapia, reiki ja massaaži seansse oma Hingamisstuudios ja korraldab reikikursusi. Ene, emakeeleõpetaja, hingamiskabinet asub Suure-Jaanis.

Kaasa võtta joogamatt keha alla, magamiskott/tekk pealevõtmiseks, veepudel suu kuivamise puhuks ning soovi korral padjake.

Veel ei ole hilja liituda kogu sarjaga. Kogu sarja põhjalik tutvustus koos kuupäevadega: https://hingamisstuudio.ee/2013/08/arkveloleku-vagi/

Hind: ühe korra eest 12, kolme korra kaardi eest 35, viie korra kaardi eest 58 ja 10 korra kaardi eest 110 eurot.

Maksta saab ettemaksuna: Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro       reet@hingamisstuudio.ee        tel 56 49 27 69

Kujutis: Sura Nualpradid, FreeDigitalPhotos.net