Vabastava hingamise õhtu „Mina olen armastuse väljendus” Hingamisstuudios

Vabastava hingamise õhtu 18. juunil kell 18.15.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

18. juuni teema on „Mina olen armastuse väljendus”.

Kes ma olen? Kuidas ma käituksin, kui teaksin, et ainus vastus sellele küsimusele on „mina olen armastuse väljendus”? Missuguseks muutuksid mu suhted, kodu, töö? Oleks mul siis veel vaja meeles pidada vanu etteheiteid, viljeleda mittetoetavaid harjumusi, anda energiat eluvähendavatele mõtetele? Sest ma ju olen armastuse väljendus, minu põhiolemus on armastus  ja rahu. Võin armastust jagada ka teistele oma lõputust allikast ja see ei saa kunagi otsa …

18. juuni hingamisõhtul räägime armastuse väljendamise võimalustest ning teeme teemakohase juhitud meditatsiooniga algava täispika hingamissessiooni. Lõpus jagame kogetut teetassi juures ja lõpetame väeringiga. Kõik on oodatud!

*****

Kaasa võtta magamiskott VÕI tekk pealevõtmiseks ja rätik pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Hind: 11 (10) eurot. Sulgudes on püsikliendi hind. Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Registreerimine ja info:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69