Vabastava hingamise õhtu “Iga mu suhe peegeldab mu tähtsaimat suhet” Hingamisstuudios

Vabastava hingamise õhtu 23. mail kell 18.15. Viimane õhtu sarjast “Talvest kevadesse 2013.”

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

„Talvest kevadesse” on Hingamisstuudio tervikliku programmiga 10 hingamisõhtu sari, mille märksõnadeks on armastus, tänulikkus, loojateadvus, Sisemise Lapse tervendamine, seksuaalsus ja sensuaalsus. Sarja eesmärk on jõuda talveunest kevadisse ärksusesse ja värskusesse, ärata koos loodusega.

23. mai teema on „Kõik mu suhted peegeldavad minu tähtsaimat suhet”.

Kas Sinu suhe iseendaga on armastav, hell ja rõõmus?

Kas oled rahul oma suhete kvaliteediga?

Kas Sa saad oma suhetes piisavalt armastust ja tunnustust?

 Binnie A. Dansby on öelnud: Kõik tahavad rahuldustpakkuvaid suhteid. Me oleme alati teatud suhtes inimeste, kohtade või asjadega. Ükskõik kas vaba või tõsine, tööalane või isiklik – iga suhe põhineb kesksel, määraval ning sageli teadvustamata suhtel, mis meil on iseendaga.

Selleks, et paremini mõista, kuidas suhted toimivad, ning vaadata lähemalt meie endi suhete mudeleid, peame uurima allikat, kust meie tajumused ja järeldused pärinevad. Oma suhtlemisse maailmaga toome me teadvustamata uskumused ja energiad, mis pärinevad sünnist, perekonnast ja ühiskonnast. Nad on vägagi kõnekad ning võivad muutuda probleemiks, tekitades konflikte ning vajadust lahenduste leidmise järele. Seni kuni me ei ole oma uskumusi ümber kujundanud, tõmbame ligi ja ilmutame lahendamata probleeme.

Algallika hingamine võimaldab meil uurida, avastada ja lahendada probleeme asja tuumas – täpselt seal, kus me iseendaga oleme. Mudeleid teadvustades saame vabastava hingamise abil oma põhilised uskumused ümber kujundada. Sellelt uuelt pinnalt on võimalik tuua edu ja rahuldustunnet kõigisse oma olemasolevatesse suhetesse.

Selleks annab hea võimaluse Hingamisstuudio hingamisõhtu neljapäeval 23. mail. Õhtu keskmes on muidugi täispikk hingamisseanss. Enne seda räägime suhetest üldse ja suhtest iseendaga, hingamiseelse meditatsiooni käigus aga tugevdame positiivset suhet iseendaga. Hingamise järel jagame kogetut. Oodatud on nii kogenud kui algajad hingajad.

 *****

Kaasa võtta magamiskott VÕI tekk pealevõtmiseks ja rätik pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Hind: 12 (11) eurot. Sulgudes on püsikliendi hind. Vt kogu lõppeva sarja infot. Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Registreerimine ja info:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69