Vabastava hingamise õhtu “Tänutunne kui loojateadvuse võti” Hingamisstuudios

Tänu!Tänutunne muudab tänuliku inimese maailma kauniks, rikkaks, tervemaks, elusamaks. Tänulikkus viib meid ära halli pilve alt ja ülendab meid otse loojateadvusesse.

Vabastav hingamine 2. oktoobril kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpus teejoomine ja väering.

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, mis leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Algallika Protsess ja Hingamistöö on süsteem, mis aitab tervendada eluvähendavaid otsuseid, mis me tegime oma üsasoleku ja sünni ajal ja järgselt ning mis on meie konfliktide aluseks. See süsteem on loodud Binnie A. Dansby poolt tema 30-aastase töö tulemusena hingamistreenerina, sünnitajate ettevalmistajana ja sünnitoetajana. Algallika Protsess ja Hingamistöö aitab liikuda ohvriseisundist loojaseisundisse ning propageerib ohutuid ja õrnu hingamispraktikaid.

Meie hingamisõhtu teema on “Tänutunne kui loojateadvuse võti”.

Tänulik suhtumine inimestesse ja ellu tõstab vaimset, emotsionaalset ja füüsilist heaolu. Inimesed, kes sageli tänutunnet kogevad, on energilisemad, optimistlikumad ja õnnelikumad.

Samuti kannatavad tänulikud inimesed vähem depressiooni, kadeduse, ahnuse ja alkoholismi all. Uuringute järgi nad ka magavad paremini ja on tugevama immuunsusega.

Tänulikkust üles näitavad ja tundvad lapsed kipuvad olema vähem materialistlikud, paremate hinnetega koolis, kõrgemate eesmärkidega, kurdavad vähem pea- ja kõhuvalu ning on sõprade, kooli ja perega rahulolevamad.

Samuti võib võimet olla tänulik vaadata kui inimeseks olemise ja elusolemise mõõdupuud. Tänulikud on enam elus kui tänamatud.

Tänulik inimene on tundlikum kui tänamatu. Tänulikkus muudab tänuliku inimese maailma kauniks, rikkaks, tervemaks, elusamaks. Tänutunne viib meid ära halli pilve alt ja ülendab meid otse loojateadvusesse. Tuletame meelde tänulikkuse väärtust Hingamisstuudios 2. mail. Kõik on oodatud!

Teeme läbi teemakohase meditatsiooni ja hingame vabastavalt.  Lõpus hingamiskogemuste jagamine teetassi juures ja väering.

*****

Kaasa võtta magamiskott VÕI tekk pealevõtmiseks ja rätik pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Hind: 12  eurot. Sulgudes on püsikliendi hind. Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või sularahas kohapeal.

Registreerimine ja info:

Reet Karro   reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 49 27 69

Kujutis: stockimages, FreeDigitalPhotos.net