Teadliku hingamise koolitus “ Hingan diafragma abil, muutudes rahulikuks, meditatiivseks ja intuitiivseks” Hingamisstuudios

Mõistet “teadlik hingamine” on kasutatud vabastava hingamise sünonüümina, aga ka eraldi mõistena, tähendades teadlikult ja eesmärgipäraselt sobiva hingamistehnika valimist. Meie kasutame seda viimases tähenduses. On ju hea teada, et hingamisega saame end nii maha rahustada kui üles turgutada, nii vabaneda energiablokeeringutest kui transformeerida oma negatiivsed emotsioonid armastuseks. Ja osata vajalikke tehnikaid ka rakendada.

Teadlikult hingates saab valida diafragmahingamise, mille puhul aktiivne on meie vahelihas ja parasümpaatiline närvisüsteem, kaob stress, tekib meditatiivne meeleolu ja paraneb intuitsioon. See ei tähenda, et tööd peaksid tegema alakõhu lihased ja kõht peaks liikuma üles alla – sisemine töö diafragmaga on olulisem.

Õpime seda teadlikult ja hingamisharjutusi tehes. Järgneb täispikk vabastava hingamise sessioon teemakohase meditatsiooniga, seekord hingame ka vabastavalt läbi nina. Lõpetame hingamiskogemuste jagamisega teetassi juures ja väeringiga.

Senikogematu energiakogemus ja argirutiini maharaputamine on lisaboonus.

Läbiviija: Reet Karro

Koht: Hingamisstuudio, Saekoja 36a-206

Aeg: 13. juulil 18.15-20.30

Hind: 12  eurot.

Kaasa: magamiskott või tekk ja peaalune.

Registreerimine ja info (samal päeval ainult telefoni ja SMSi teel):

Reet Karro reet@hingamisstuudio.ee tel 56 49 27 69