Vabastava hingamise õhtu “Muutus 2012: usaldan elu” (tasuta kauggrupp)

Aastalõpp 2012 on väga huvitav aeg, võib-olla on kogu meie eelnev elu olnud ettevalmistus nendeks suurteks muutusteks. Võtame need vastu õhina ja põnevusega, mitte hirmu ja stressiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamine valmistab meid ette ka elumuutusteks ja vibratsiooni tõusuks.  Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Hirmumõtted võivad esile kutsuda neid sündmusi, mida kardame. Kui aga integreerime mõtte „Usaldan elu”, vastab maailm meile samaga – külvab meid hirmutavate sündmuste asemel üle õnnistustega ja ka esmapilgul ohtlikuna näivad olukorrad lahenevad nii, et väljume neist tugevamana ja karastatumana.

Usaldust elu vastu tugevdab tänulikkus ja teadmine, et mu keha on turvaline, mida iganes ma seal ka tunnen.

Kui lisaks võtame vastu jumalikkuse endas ja laseme minna kõigil energiatel, mis meie uue, jumaliku olemusega ei resoneeru, võivad sündida imed. Meie süvitsiminek on inspireeritud jumalikust rahumeditatsioonist. Loe

„Usaldan elu” on kaugüritus. See tähendab, et kõik hingavad oma kodudes mõttes ühendatult, kell 21-22. Kõik, kes registreeruvad, saavad juhtnöörid ja ürituse toimumise päeva hommikul ka lingi audiomeditatsioonile. Hingamisstuudio terapeut Reet toetab üritust kaugreikiga ja kutsub lisatoetust jagama jumalikke valgusolendeid. Kõik registreerunud saavad tagasisidet toimunu kohta ja on kutsutud ka ise tagasisidet saatma.

Osaleda on soovitav neil, kes juba oskavad vabastavalt hingata. Kui elu esimene vabastava hingamise kogemus on kaugseanss, võib saada ka mittemeeldivaid kogemusi, et vajasime rohkem toetust, kui saime, või hingamisprotsess ei alanudki.

Kui olete otsustanud osaleda, registreeruge palun siin. Kui teete seda enne 20.30, saate lingi audiomeditatsioonile. Hilisemaid registreerujaid ei jõua kahjuks enam lingiga varustada. Seejärel valige hingamiseks turvaline koht ja seltskond, tagage võimalus end soojalt kinni katta ja järgige võimalusel enne seanssi  tervislikke eluviise, sööge kegelt, jooge palju ja liikuge värskes õhus.

Pärast seanssi on hea teha veeprotseduure, käia vannis või saunas, loobuda alkoholist ja laiatarberavimitest, süüa kergelt ja tervislikult ning juua piisavalt vett.

Kõik on oodatud!

Seanss on tasuta, kuid soovijad võivad teha Hingamisstuudio tegevuse toetamiseks ülekande Reet Karro FIE a/a 221022815146 (Swedbank), 10010628004015 (SEB pank).

Läbiviija: Reet Karro.

Registreerumine siin.

Info: Reet Karro            reet@hingamisstuudio.ee          tel 56 49 27 69. Samal päeval ainult telefonil.