Meditatsioon ja vabastava hingamise grupisessioon “Mina olen võimas looja”

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, millega on kerge tõsta oma energiataset ning vabastada kogunenud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid. Vabastav hingamine aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali. Vabastava hingamise käigus tekib muutunud teadvuseseisund, mille ajal saame kontakti oma alateadvuses toimuvaga ja oleme avatud vastu võtma sisendusi, häid uusi mõtteid. Kui hingame tõeliselt pühendunult ja lubame läbi oma keha liikuda suurel hulgal eluenergial, võime läbi teha rakutasemel muutuse, puhastada oma rakumälu vanadest programmidest ja manifesteerida uut head oma elus.

Lühikesele vabastava hingamise ja kogu eelseisva protsessi tutvustuse järel valivad osalejad lamamiskoha põrandal matil või istekoha toolil. Järgneb juhitud lõdvestus varbaotstest kuni pealaeni, et keha lõõgastuks ja häirivad mõtted kaoksid. Alustame hingamisprotsessiga, et tavateadvus annaks koha muutunud teadvuseseisundile. Sellele järgneb juhitud meditatsioon, mille eesmärgiks on ajuvõngete toomine alfasagedusele, loojateadvuse avamine ja vastuvõtlikuks muutumine elu õnnistustele ja imedele. Muudame oma mõtlemist nii, et tulemuseks on sisemine rahu, rõõm ja rahulolu. Meditatsiooni lõppedes jätkub vabastavalt hingamine Algallika Arhetüüpsete Afirmatsioonide (ülimalt positiivses ja toetavas võtmes kinnitavate lausungite) ja tervendavate puudutuste saatel. Lõpus toimub väike jagamisring.

Juhendajad Reet Karro ja Ene Kõvatomas on lõpetanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö 3-aastase koolituse ja ka superviisoriõppe, Piret Pall on sama koolitust lõpetamas. Reet Karro töötab hingamisterapeudina täisajaga, juhendades hingamissessioone ja viies läbi meditatsioone igapäevaselt.

Läbiviijad: Reet Karro, Ene Kõvatomas ja Piret Pall.

Aeg: laupäeval, 20. oktoobril 2012 kell 16-18.

Koht: Südame Tarkuse Päevadel, Vanemuise 48.

Maksumus 2 eurot, pensionäridele, õppuritele, mittetöötavatele inimestele 1 euro.

Rohkem infot: https://hingamisstuudio.ee

E-post: reet@hingamisstuudio.ee

Olete väga oodatud!