Vabastav hingamine teemal “Muudan oma sündi. Taastan usu katkematusse külluse voogu.”

Vabastav hingamine on psühhospirituaalne tehnika, millega on kerge tõsta oma energiataset ning vabastada kogunenud emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid. Vabastav hingamine pakub ka ühekordsel praktiseerimisel lõõgastust ja loob füüsilise ja hingelise rahulolu. Vabastav hingamine leevendab emotsionaalseid ja füüsilisi pingeid, alandab stressitaset ning aitab saada parema kontakti tunnetega, teadvustada oma tegelikke vajadusi, leida endas rõõmu, harmooniat ja tasakaalu ning suurendada loomingulist potentsiaali.

Sünni tähtsust inimese elus on pikka aega alatähtsustatud, arvatud on, et sündiv laps ei mõtle, ega mäleta midagi. Tegelikult on sündiv laps teadvel olend ja langetab kohe pärast sündi olulised otsused elu kohta, mis jäävad läbi elu kestma tema baasuskumustena.

Emaüsas olime külluslikult kõige vajalikuga varustatud nabanööri kaudu – kohe, kui midagi vajasime, tuli seda vajalikus koguses. Kui oleksime kohe pärast sündi emarinna otsa saanud ja saanud tahtmist mööda imeda, eriti kui nabanöör veel läbi lõikamata ja säilinud ühendus külluslikult toitaineid sisaldava platsentaga, oleks meie külluse usk säilinud. Pikka aega on aga kestnud praktikad, kus nabanöör lõigati läbi kohe pärast lapse sündi, kui see alles tuksles. Emarinda aga lapsele vajalikuks ei peetud, laps eraldati kohe pärast sündi emast. Isegi kui eraldatus kestis paar tundi, enne kui last hakati söögiaegadel sööma tooma, kestis see lapse jaoks terve igaviku ja ta jõudis langetada terveks eluks otsuse „Mulle ei jätku piisavalt”, mis kujunes elukestvaks baasuskumuseks. Seetõttu ei pruugi sammud, mida inimene külluse saavutamiseks ette võtab, tulemusi anda. See mõte võib viia ka sõltuvusteni ja pideva aseainete otsimiseni, isegi kui mõistusega taipame nende tarbetust või kahjulikkust. Igal juhul on oma baasmõtteid võimalik muuta Algallika Protsessi ja Hingamistöö meetodil.

Räägime oma sünnist ja mis otsuseid me seal langetada võisime. Hingamist sissejuhatavas meditatsioonis loome endale võimalikult turvalise ja küllusliku varustatusega üsasolekuaja, turvalise sünni ja toetava pere koos tahtmist mööda rinna otsas olekuga, jõudes välja mõtteni „Mul on kõike külluses”. Hingame Algallika meetodil, Algallika afirmatsioonide saatel.

Läbiviija: Reet Karro

Tellimine ja info:

Reet Karro            reet@hingamisstuudio.ee          tel 56 49 27 69