Hingamisstuudio hingamisõhtu “Iga sünd on täiuslik” 25. juulil 2012

Vabastav hingamine 25. juulil kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Vabastaval hingamise ühe koolkonna, Algallika protsessi- ja hingamistöö looja ja eestvedaja Binnie A. Dansby leiab, et suur osa inimese sise- ja terviseprobleeme saavad alguse sünnihetkel kogetud traumast, sünni tervendamisega saame muuta kogu oma elu. Loe edasi.

25. juuli hingamisõhtu teema on „Iga sünd on täiuslik”

 Algallika õpetuse keskmes on SÜND ning aluseks kindel teadmine, et iga sünd on täiuslik.

Kas Sa tead, kuidas Sa sündisid?

Kas Su sünd oli kiire või kestis see kauem?

Kas Su sünd oli loomulik või meditsiinilise sekkumisega?

Kas Sa said pärast sündimist kohe ema rinnale?

Kus oli Su isa sel ajal?

Kes olid Su sünni juures?

Kus Sa sündisid?

Sõltumata sellest, kas Sa sündisid kodus, kiirabiautos või sünnitusmajas, kas Sa sündisid loomulikult või oli see medikamentidega esile kutsutud või oli see keiserlõikega – iga sünd on täiuslik. Sünd on täiuslik ema ja lapse ühislooming. Sünniga saame oma ellu kaasa baasuskumused, mis on oluliseks osaks meie erilisusest ja vahel pakuvad ka väljakutseid muutusteks. Muutused on teatavasti edasiliikumise aluseks.

Kusjuures sündi ei tule võtta kitsalt inimlapse sündimisena. Iga loominguline protsess koosneb mõtteseemne istutamisest (VILJASTAMINE), energia andmisest ja tulemuste küpsetamisest (RASEDUS) ning lõplikust tulemuste loomisest-viljade noppimisest (SÜND).

Sünd on igas protsessis liikumapanev jõud, muutuste vastuvõtmine ja tulemuste loomine. Sünd on osa terviklikust elukogemusest ja see omab mõju kogu meie füüsilisele, emotsionaalsele ja vaimsele elule. Muutes varem tehtud otsustustest neid, mis ei paku meile enam rahuolu ja valides uusi, toetavamaid põhiseisukohti, sünnime me taas ja taas uuesti.

Üks viis sügavate muutuste tegemiseks on vabastav hingamine Algallika protsessi- ja hingamistöö meetodil. Hea võimalus selleks on kolmapäevaõhtune Hingamisstuudio hingamisõhtu 25. juulil. Oodatud on nii kogenud kui algajad hingajad.

*****

Kaasa võtta pleed/lina pealevõtmiseks ning soovi korral midagi pehmet pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Maksab 12 eurot (püsiklientidele 11 eurot). Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või 10010628009010 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69