Hingamisstuudio hingamisõhtu “Minu eluväärtused” 2. juulil 2012

Vabastav hingamine 2. juulil kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustatakse jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

2. juuli hingamisõhtu teema on „Minu eluväärtused”.

Mida Sa elus hindad?

Mis juhib esmajärjekorras Sinu toimimist?

Kas oled püüdnud oma elu põhiväärtusi endale ka sõnastada?

Selgusest väärtuste osas on palju abi oma elueesmärgi leidmisel. Algallika õpetuse kohaselt kasvab ja rohkeneb kõik, millele suuname oma tähelepanu. Oleks hea, kui asjad, millele pühendame oma elus kõige rohkem aega ja energiat, oleksid ka meie väärtuste skaalal esikohal. Vastasel korral võime avastada, et meie mõtted, sõnad ja teod ei ole vastavuses. Võib-olla pühendame oma aja ja energia hoopiski enda väärtusteskaala lõppu jäävatele asjadele, millest meie elueesmärgi poole liikumisel vaevalt abi on. Ehk koguni kahjustame end, kuigi väärtuseks on tervislik elu.

Saad luua selgust oma väärtussüsteemi, kui tuled esmaspäeval, 2. juulil, Hingamisstuudio hingamisõhtule. Kõik on oodatud!

*****

Kaasa võtta pleed/lina pealevõtmiseks ning soovi korral midagi pea alla.

Maksab 12 eurot (püsiklientidele 11 eurot). Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või 10010628009010 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69