Hingamisstuudio hingamisõhtu “Harjumuste muutmisest” 4. juulil 2012

Vabastav hingamine 4. juulil kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustatakse jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

4. juuli hingamisõhtu teema on „Harjumuste muutmisest”.

Kas oled oma elus teinud ebaõnnestunud katseid vabaneda halbadest harjumustest? Oled püüdnud vähem süüa või rohkem sportida, ent libisenud vanasse rööpasse? Oled tundnud end seejuures halvasti ja süüdistanud end iseloomutuses?

Sa oled täiesti süütu, sest meie käitumist, harjumusi ja igapäevast tegevust kontrollib 96-98% ulatuses alateadvus. Teadlikust otsusest oma elu muuta ei ole kasu, kui mitteteadvustatult hoiad endas edasi vanu uskumusi.

Üks võimas ja samas leebe meetod oma alateadvusele ligi pääsemiseks ja selle, kaasa arvatud oma harjumuste muutmiseks on ka vabastav hingamine.

Põhjalikumalt räägime harjumuste muutmisest 4. juuli Hingamisstuudio hingamisõhtu jagamisringis, süvitsiminekul tegeleme ühe konkreetse harjumuse muutmisega ja hingamissessioonil võtame iga keharakuga omaks uue, ümberkujundatud harjumuse.

Kohad on kahjuks täis, rohkem juurde ei mahu. Olemasolevate registreeringute muutmine tel 56 49 27 69.

*****

Kaasa võtta pleed/lina pealevõtmiseks ning soovi korral midagi pehmet pea alla. Õhukesed alusmatid on olemas.

Maksab 12 eurot (püsiklientidele 11 eurot). Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või 10010628009010 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69