Hingamisstuudio hingamisõhtu “Sisemise Mehe ja Sisemise Naise ühendamine” 19. aprillil 2012

Vabastav hingamine 19. aprillil kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustatakse jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on sild meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe veel.

Hingamisterapeut Reet Karro on korraldanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö meetodil hingamisõhtuid Treffneri Gümnaasiumis, Jaani kirikus ja Hingamisstuudios. “Sisemise Mehe ja Naise ühendamine” on kolmas õhtu 5 õhtuga hingamisõhtute sarjast „Sisemine Perekond”.

Sisemine Mees ja Naine on meie hingeosad, mis tuleb harmoonilise elu nimel omavahel tasakaalu viia. Meie kõigi sees on olemas nii mees- kui naisenergia. Meesaspekt väljendab tarkust ja väge, genereerib uusi ideid, viib arengut edasi. Naispool on uute ideede manifesteerija, Jumaliku Armastuse kehastus, kes seob loomingu üheks tervikuks.

Palju aastatuhandeid on meie ühiskonnas toimunud meesenergia ületähtsustamine, ka Loojat (Jumalat) on nähtud eelkõige mehena, ehkki temas on täiuslikus tasakaalus nii mees- kui naispool. Sel perioodil, kus naispoole tähtsust aina vähendati, tekkis olukord, kus inimene ei osanud enam näha jumalikkust iseendas, vaid projitseeris selle Taevasse – endast väljapoole ja kaotas oma tegeliku loomisvõime. Inimene muutus loogiliseks, ratsionaalseks, praktiliseks, mõistuslikuks, hierarhiliseks, täpseks, rutiini, korda ja distsipliini armastavaks, kaotades samas ühenduse pea ja südame vahel, lakkas tunnetamast teiste vajadusi.

Uuel ajal on meie eesmärgiks tasakaalustada mees- ja naisenergiad, vasak ja parem ajupoolkera, kuna aga meis domineerib ikka veel meespool, tuleb alustada naisenergia osakaalu suurendamisest – luua jälle ühendus Jumaliku naispoolega, siis saame oma loomisvõime tagasi. Parim viis selleks on vabastav hingamine Algallika protsessi- ja hingamistöö meetodil.

Vabastav hingamine „Sisemise Perekonna” sarja kolmandal hingamisõhtul annab selleks hea võimaluse. Lisaks hingamisele teeme meditatsiooni oma naisaspektiga ühenduse tugevdamiseks ning Sisemise Mehe ja Naise ühendamiseks.

 Kõik on oodatud!

*****

Kaasa võtta magamiskott/tekk ning soovi korral veepudel, padjake ja villased sokid.

Hind: 11 eurot (püsikliendile 10 eurot).

Vt kõiki teemasid:

https://hingamisstuudio.ee/sisemine-perekond-aprill-mai-2012/

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või 10010628009010 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69