Hingamisstuudio hingamisõhtu “Sisemine Kolmainsus” (ema, isa ja laps) 3. mail 2012

Vabastav hingamine 3. mail kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustatakse jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe veel.

Hingamisterapeut Reet Karro on korraldanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö meetodil hingamisõhtuid Treffneri Gümnaasiumis, Jaani kirikus ja Hingamisstuudios. „Sisemine Kolmainsus” (ema, isa ja laps) on viimane õhtu 5 õhtuga hingamisõhtute sarjast „Sisemine Perekond”.

Teema on „Sisemine Kolmainsus” (ema isa ja laps).

Sisemine Kolmainsus tähendab paljude inimeste jaoks kolmikut Keha, Hing ja Vaim, mis moodustavad terviku. Meie aga keskendume selle teisele tähendusele: Sisemine Isa, Sisemine Ema ja Sisemine Laps.

Meie vanemad, kes olid lapsepõlves meie kõige tähtsamad inimesed ja vormisid meid tugevamalt, kui seda tihti teadvustame, on meie täiskasvanueas muutunud meie olulisteks hingeosadeks, meie Sisemiseks Emaks ja Sisemiseks Isaks. Ka see laps, kes olime oma varases lapsepõlves, elab tänaseni meie täiskasvanud minas meie Sisemise Lapsena. Harmoonilise elu tagab hea läbisaamine kõigi meie hingeosade vahel ja igaühele neist meie südames kuuluv vääriline koht. Sisemine Isa võiks tagada turvatunnet, Sisemine Ema armastada tingimusteta, Sisemine Laps võiks tunda end õnneliku ja armastatuna. Kui see ei ole nii, saame teha endaga tööd ja hingeosi ümber kujundada. Parim viis selleks on vabastav hingamine Algallika protsessi- ja hingamistöö meetodil.

Vabastav hingamine mai esimesel hingamisõhtul annab selleks hea võimaluse. Lisaks hingamisele teeme Binnie A. Dansby andestamise meditatsioonist inspireeritud süvitsimineku.

 Kõik on oodatud!

*****

Kaasa võtta magamiskott/tekk ning soovi korral veepudel, padjake ja villased sokid.

Hind: 12 eurot (püsikliendile 11 eurot).

Vt kõiki teemasid:

https://hingamisstuudio.ee/sisemine-perekond-aprill-mai-2012/

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või 10010628009010 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69