Hingamisstuudio hingamisõhtu “Sisemine Ema” 12. aprillil 2012

Vabastav hingamine 12. aprillil kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustatakse jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/. Üks vabastava hingamise meetoditest on Binnie A. Dansby ALGALLIKA Protsess ja Hingamistöö.

Hingamisstuudios osutusid sel kevadtalvel väga populaarseks sel meetodil hingamisõhtud „Sisemine Isa”, „Sisemine Ema” ja „Sisemine Laps”, kuhu ei pääenud kaugeltki kõik soovijad, gruppi mahtunud aga olid rõõmsad ja rahul, märgates enda juures suuri muutusi. Paljude soovil kordab Reet neid õhtuid aprillis. Hingamisõhtutel käsitleme päevateemat mitme nurga alt – tutvustame grupiliikmete ootusi, kuulame lühiloengut, väljendame reaktsioone sellele, hingamist alustame teemakohase meditatsiooniga ja ei unusta teemat ka täispika vabastava hingamise seansi ajal. Pärast hingamist jagame kogetut ja joome teed. Õhtu lõpetab ühine mantra.

Õhtud toimuvad neljapäeviti kell 18.15-20.30.

12. aprilli teema on „Sisemine Ema”.

Krayoni kanaldaja David Brown on loonud meie sisemaailmas oleva perekonna tervendamise süsteemi, mis põhineb käsitlusel, et mikrokosmos ja makrokosmos on üks ning meie päikesesüsteem ja perekonna struktuur on sarnased. Isa esindab meesenergiat, mis on nagu kaldad, mille vahel naiseliku energia jõgi saab voolata. Meesaspekt on see, mis hoiab ja naiselik aspekt on see, mida hoitakse. Seetõttu ongi esmalt vaja tervendada seda, mis hoiab. Samamoodi nagu Päike hoiab Maad ja teeb ta õitsvaks ning viljakaks. Kui sisemine maskuliinset energiat esindav isa on tervendatud, siis terveneb automaatselt ka sisemine ema ehk naiselik aspekt. See on nagu kett või ahelreaktsioon – terve ning terviklik isa viib terve ja tervikliku emani, mis omakorda viib meid terve ja tervikliku lapseni ja teiste tervendatud pereliikmeteni ning lõppkokkuvõttes tervenenud olukorrani perekonnas.

Igal õhtul enne magamaminekut saatke oma isale või oma meesaspektile valgust ja armastust. See loob terve struktuuri, läbi mille saab ema energiaga seonduv naisaspekt iseennast manifesteerida. Kui need kaks olemasolu aspekti astuvad oma arhetüüpsesse rolli, siis ongi sisemine perekond ehk keha ja hing tervenenud.

Loe lähemalt: http://www.paikesepillaja.ee/alalehed/artiklid/Vestlus_David_Browniga.pdf

Kui meesaspekt sümboliseerib struktuuriloojana kaldaid, siis naisaspekt nende vahel voolavat jõge. Mees on Päike – armastuse ja turvalisuse allikas. Naine aga Maa – tingimusteta armastav, toetav, viljakas, külluslik, heas kontaktis oma loovuse, inspiratsiooni ja intuitsiooniga.

Hingamisõhtul räägime emast ja naisaspektist, unustamata isa ja meesaspekti. Süvitsiminekul tervendame oma sisemise isa ja ema energiaid Krayoni kanaldatud ja Reeda edasiarendatud teksti järgi, hingamissessioonil hingame vabastavalt Algallika afirmatsioonide ja tervendavate puudutuste saatel. Lõpus teelaud ja ommilaulmine.

*****

Kaasa võtta magamiskott/tekk ning soovi korral veepudel, padjake ja villased sokid või tuhvlid.

Kestus 2,15 tundi, kell 18.15-20.30

Hind 11 €, püsiklientidele 10 €.

Vt kõiki teemasid:

https://hingamisstuudio.ee/sisemine-perekond-aprill-mai-2012/

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või 10010628009010 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69