Hingamisstuudio hingamisõhtu “Sisemine Isa” 5. aprillil 2012

Vabastav hingamine 5. aprillil kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustatakse jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb teelaua ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/.Üks vabastava hingamise meetoditest on Binnie A. Dansby ALGALLIKA Protsess ja Hingamistöö.

Hingamisstuudios osutusid sel kevadtalvel väga populaarseks sel meetodil hingamisõhtud „Sisemine Isa”, „Sisemine Ema” ja „Sisemine Laps”, kuhu ei pääenud kaugeltki kõik soovijad, gruppi mahtunud aga olid rõõmsad ja rahul, märgates enda juures suuri muutusi. Paljude soovil kordab Reet neid õhtuid aprillis. Hingamisõhtutel käsitleme päevateemat mitme nurga alt – tutvustame grupiliikmete ootusi, kuulame lühiloengut, väljendame reaktsioone sellele, hingamist alustame teemakohase meditatsiooniga ja ei unusta teemat ka täispika vabastava hingamise seansi ajal. Pärast hingamist jagame kogetut ja joome teed. Õhtu lõpetab ühine mantra.

Soovitatav on osaleda kõigil viiel korral või vähemalt kahel-kolmel, et tervendada nii oma mees- kui naisenergiaid, unustamata ka Sisemist Last.

Õhtud toimuvad neljapäeviti kell 18.15-20.30.

Õhtud toimuvad Hingamisstuudio uues tegutsemiskohas – vanas pangamajas, Raekoja plats 20, kus juba välisuksest sisseastumisest alates võtab tulijat vastu avarus, kõrgus, õhulisus, lae- ja seinamaalingud. Hingamiseks igati sobiv koht.

Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/uus-asukoht-jaanuar-2012/

5. aprilli teema on „Sisemine Isa”.

Krayoni kanaldaja David Brown on loonud meie sisemaailmas oleva perekonna tervendamise süsteemi, mis põhineb käsitlusel, et mikrokosmos ja makrokosmos on üks ning meie päikesesüsteem ja perekonna struktuur on sarnased. Selle süsteemi kõige esimene element on isa, kes esindab meesenergiat, mis on nagu kaldad, mille vahel naiseliku energia jõgi saab voolata. Meesaspekt on see, mis hoiab ja naiselik aspekt on see, mida hoitakse. Seetõttu ongi esmalt vaja tervendada seda, mis hoiab. Samamoodi nagu Päike hoiab Maad ja teeb ta õitsvaks ning viljakaks. Kui sisemine maskuliinset energiat esindav isa on tervendatud, siis terveneb automaatselt ka Sisemine Ema ehk naiselik aspekt. See on nagu kett või ahelreaktsioon – terve ning terviklik isa viib terve ja tervikliku emani, mis omakorda viib meid terve ja tervikliku lapseni ja teiste tervendatud pereliikmeteni ning lõppkokkuvõttes tervenenud olukorrani perekonnas.

Igal õhtul enne magamaminekut saatke oma isale või oma meesaspektile valgust ja armastust. See loob terve struktuuri, läbi mille saab ema energiaga seonduv naisaspekt iseennast manifesteerida. Kui need kaks olemasolu aspekti astuvad oma arhetüüpsesse rolli, siis ongi sisemine perekond ehk keha ja hing tervenenud. Mehe teha on perekonnas struktuuri loomine, olles nagu Päike, loob ta oma päikesesüsteemi. Isa on sama, mis Päike – valguse, helguse, armastuse, soojuse, rahu ja turvalisuse allikas. Kui isa on haavatud, siis on sinu elus vähe päikesepaistet. Isa ehk mees on see, kes hoiab, aga kui ta seda mingil põhjusel ei tee või ei ole suuteline tegema, siis ei tee sa seda ka oma perekonnas, sest sa lihtsalt ei tea, kuidas seda teha, kuna sinu Sisemise Lapse isa aspekt on haavatud. Kui me ei oska hoida, siis üks osa meist – meesaspekt – ei toimi. Me ei oska luua armastavat keskkonda, ei tea kuidas hoida ülal oma unistusi ja seetõttu ei saa nad täituda. Hoida saab ainult armastusega, kui tahad midagi hoida jõuga, siis on see vägivald.

Ka andekspalumine on selline protsess, mis peab toimuma sisemaailmas; sul on vaja lihtsalt lasta sellel energial voolata. Ära vaatle seda, ära anna hinnanguid, luba lihtsalt vabandamise energial läbi enda muret tekitavasse probleemi voolata, aga kaasa alati sellesse protsessi oma isa. Seda isegi nendel juhtudel kui probleem ei ole kuidagi sinu isaga seotud. Esmalt luba vabandamise energial voolata läbi iseenda, siis läbi oma isa ja alles siis kaasa probleem; lõpuks võid lasta sel energial voolata ka teistesse perekonstellatsiooni osalistesse. See on sisemine töö.

Loe lähemalt: http://www.paikesepillaja.ee/alalehed/artiklid/Vestlus_David_Browniga.pdf

Hingamisõhtul räägime isast ja meesaspektist, süvitsiminekul tervendame oma sisemise isa energiaid Krayoni kanaldatud teksti järgi, hingamissessioonil hingame vabastavalt Algallika afirmatsioonide ja tervendavate puudutuste saatel. Lõpus teelaud ja ommilaulmine.

*****

Kaasa võtta magamiskott/tekk ning soovi korral veepudel, padjake ja villased sokid või tuhvlid.

Kestus 2,15 tundi, kell 18.15-20.30

Hind 11 €, püsikliendile 10 € (kõik viis õhtut 53 €, püsikliendile 50 €).

Vt kõiki teemasid:

https://hingamisstuudio.ee/sisemine-perekond-aprill-mai-2012/

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või 10010628009010 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69