Hingamisstuudio hingamisõhtu “Tänutunne kui võti meelerahuni” 20. veebruaril

Vabastav hingamine 20. veebruaril kell 18.15-20.30. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustame jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpus teelaud ja ommilaulmisring.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Hingamise tulemusel rikastub keha hapnikuga, suureneb elujõud, tõuseb energiatase, võivad paraneda väiksemad terviseprobleemid. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Hingamisterapeut Reet Karro on korraldanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö meetodil hingamisõhtuid Treffneri Gümnaasiumis, Jaani kirikus ja Hingamisstuudios. Käimas on uus 10 õhtuga hingamisõhtute sari. Hingamisstuudio hingamisõhtud toimuvad esmaspäevaõhtuti ja keskenduvad hingajate soovil endiselt Algallika meetodile ja holistilise inimkäsitluse põhiaspektidele.

Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/algallika-meetod/

Õhtud toimuvad Hingamisstuudio uues tegutsemiskohas – vanas pangamajas, Raekoja plats 20, kus juba välisuksest sisseastumisest alates võtab tulijat vastu avarus, kõrgus, õhulisus, lae- ja seinamaalingud. Hingamiseks igati sobiv koht.

Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/uus-asukoht-jaanuar-2012/

20. veebruari teema on „Tänutunne kui võti meelerahuni”.

Tänulik suhtumine inimestesse ja ellu tõstab vaimset, emotsionaalset ja füüsilist heaolu. Inimesed, kes sageli tänutunnet kogevad, on energilisemad, optimistlikumad ja õnnelikumad.

Samuti kannatavad tänulikud inimesed vähem depressiooni, kadeduse, ahnuse ja alkoholismi all. Uuringute järgi nad ka teenivad rohkem raha, magavad paremini, ja on tugevama immuunsusega.

Tänulikkust üles näitavad ja tundvad lapsed kipuvad olema vähem materialistlikud, paremate hinnetega koolis, kõrgemate eesmärkidega, kurdavad vähem pea- ja kõhuvalu ning on sõprade, kooli ja perega rahulolevamad.

Samuti võib võimet olla tänulik vaadata kui inimeseks olemise ja elusolemise mõõdupuud. Tänulikud on enam elus kui tänamatud.

Tänulik inimene on tundlikum kui tänamatu. Tänulikkus muudab tänuliku inimese maailma kauniks, rikkaks, tervemaks, elusamaks. Tuletame meelde tänulikkuse väärtust Hingamisstuudios 20. veebruaril. Kõik on oodatud!

*****

Kaasa võtta magamiskott/tekk ning soovi korral veepudel, padjake ja villased sokid.

Vt infot viie õhtu kaupa maksmise kohta, nagu ka kõiki teemasid:

https://hingamisstuudio.ee/hingamisstuudio-hingamisohtute-sari-talv-2012/

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või 10010628009010 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69