Hingamishommik “Kõik oma vaevad ja mured annan ära” Jaani kirikus 24. märtsil 2012

Olete kutsutud laupäeval 24. märtsil 2012 kell 10.00 – 12 Tartusse

Jaani kiriku meditatsiooniruumi vabastavalt hingama.

Hingamishommiku teema on „Kõik oma vaevad ja mured annan ära”.

Meenutame „Kevadest” salmi, mida Arno aitas Tõnissonil õppida. Mida soovitati teha sellega, „mis vaevab sinu südant, mis iial nõuad sa”?

Mõte anda mured endast vägevama hooleks on hea, olenemata nimetusest, mis me sellele väele anname. Binnie A. Dansby hommikupalves on seda nimetatud suureks armastuseks: „Kõik oma vaevad ja mured annan ma ära suure armastuse kätesse.”

 

Kui me seda tehes siiralt usume, et kogu vastutus ja vaev on nüüd meilt võetud ja asjaga tegeleb meist targem ja võimsam jõud, vabanemegi muretsemisest ja hakkame probleemist kinnihoidmise asemel liikuma lahenduse suunas.

 

Jagame vastavaid kogemusi, mediteerime ja hingame vabastavalt.

 

Hingamishommiku viib läbi hingamistoetaja Reet Karro, kes muul ajal tegutseb oma Hingamisstuudios Raekoja plats 20.

Võtke palun kaasa paksem matt või vaip hingamisel selja alla panemiseks, magamiskott või tekk pealevõtmiseks ja veepudel suu kuivamise puhuks. Riided võiksid olla tavalisest soojemad.

Kõik on oodatud!

Osalemine maksab 12 eurot (sisaldab ka kütteraha kirikule). Lisaks võib annetada kiriku korjanduskarpidesse või süüdata tasulise palveküünla.

Teave korraldaja kohta ja registreerumine:

Reet Karro  reet@hingamisstuudio.ee   tel 56 492 769             www.hingamisstuudio.ee

 

Sama hingamishommiku pikk kuulutus:

Vabastav hingamine Jaani kiriku meditatsiooniruumis. 24. märtsil kell 10-12. Hingamisterapeut Reet Karro korraldatud hingamisõhtu. Alustatakse jagamisringiga, järgneb teemakohane süvitsiminek ja vabastava hingamise sessioon, kus kõik hingavad koos. Lõpeb jagamise ja ommilaulmisringiga.

Vabastav hingamine on kaasaegne kehatöö meetod, mille abil saame parema kontakti oma tegelike mõtete ja tunnete ning endas peituva väega. Hingamine on ühenduslüli meie närvisüsteemi erinevate osade, teadvuse ja alateadvuse vahel. Hingates saame üle võtta oma mõtete juhtimise ja saada selleks, kes me tegelikult oleme. Loe veel: https://hingamisstuudio.ee/vabastav-hingamine/

Hingamisterapeut Reet Karro on korraldanud Algallika Protsessi ja Hingamistöö meetodil hingamisõhtuid Treffneri Gümnaasiumis, Jaani kirikus ja Hingamisstuudios. 2012. aastal saab tema toetusel hingata kord kuus laupäeva hommikuti ka Jaani kiriku meditatsiooniruumis. Jaani kirik on iidsest ajast tuntud väepaik, püha koht, enese laadimise ja tervendamise paik, kus kõrge vibratsioon aitab saada elumuutvaid hingamiskogemusi.

24. märtsi teema on „Kõik oma vaevad ja mured annan ära”.

Kas ka Sina oled üks neist, kes ei suuda vabaneda muretsemisest?                            Kas muremõtted löövad üle pea, segades kerget ja rõõmsat olekut?

Kõik me mäletame „Kevadest” salmi, mida Arno aitas Tõnissonil õppida. Mäletame, mida soovitati teha sellega, „mis vaevab sinu südant, mis iial nõuad sa.”

Mõte anda mured endast vägevama hooleks on hea, olenemata nimetusest, mis me sellele väele anname. Binnie A. Dansby hommikupalves on seda nimetatud suureks armastuseks: „Kõik oma vaevad ja mured annan ma ära suure armastuse kätesse.”

Kui me seda tehes siiralt usume, et kogu vastutus ja vaev on nüüd meilt võetud ja asjaga tegeleb meist targem ja võimsam jõud, vabanemegi muretsemisest ja hakkame probleemist kinnihoidmise asemel liikuma lahenduse suunas. Seda on tõestanud mitmete inimeste konkreetsed olukorrad.

Hingamishommiku hakatuseks jagame oma kogemusi, kuidas on mõne probleemi armastuse kätesse usaldamine aidanud sellel laheneda ja lõpus vahetame hingamismuljeid. Hommiku keskmes on täispikk hingamisseanss sissejuhatava meditatsiooniga alguses ja kokkuvõtlike armastusesõnumitega lõpus. Kõik on oodatud!

*****

Kaasa võtta paksem/kõvapõhjalisem matt, soe magamiskott/tekk, pikem villane sall, mis hingamisel ümber pea ja kurgu mähkida, villased sokid ja veepudel. Ruumi kütavad reflektorid, seinaääred ja nurgad võivad olla jahedamad. Oodatud on terved ja karastunud hingajad. Palun olla ettevaatlik neil, kes tunnevad, et hakkavad haigeks jääma või alles külmetusest taastujatel.

Hommik maksab 12 eurot (sisaldab kütteraha kirikule). Koha peal saab annetada ka raha kiriku korjanduskarpidesse või süüdata tasulise palveküünla.

Tasuda saab ette Reet Karro FIE a/a 221022815146 või 10010628009010 või sularahas kohapeal.

Arve vajajad palun saatke vastuskirjas oma andmed ( nimi/firma, aadress).

Palun oma tulekust teada anda:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee                 tel 56 49 27 69