Vabastava hingamise koolitus “Elu armastab mind”

Binnie A. Dansby Algallika protsessi- ja hingamistöö keskendub nende otsuste tervendamisele, mida me tegime üsasolemise, sünni ja esimeste elutundide ajal.

Kas teid vaevab üldine kurnatus ja väsimus, vahel isegi elutüdimus? Kas teile tundub, et elu teeb haiget, elu on valus? Kas tunnete end eraldatuna oma kõrgemast allikast, jumalast?

Need mõtted ja seisundid lähtuvad ohvriteadvusest ja väljendavad tegelikult negatiivseid baasuskumusi, mille laps teeb elu kohta pärast sündi, kui kohtlemine tundub ebasõbralik ja maailm, kuhu ta saabus, natuke vaenulik. Lisaks on kadunud (tegelikult lihtsalt teises palatis) ka ema, senise turvatunde ja ühendatuse allikas. Sellises olukorras teeb laps otsused, mis kujunevad elukestvateks baasuskumusteks: elu on karm, abi ei ole loota, jumal on mind hüljanud.

Tehes tööd iseendaga, saab eelpoolnimetatud eluvähendavad uskumused asendada mõtetega „elu armastab mind” ja „ma olen vaim imeilusas vormis.” Külgetõmbeseaduse kohaselt näitabki maailm pärast seda märksa armastavamat ja nauditavamat külge ja te tunnete tugevat ühendust kõrgema allikaga.

Üks viis sügavate muutuste tegemiseks oma baasuskumustes on vabastav hingamine Algallika protsessi- ja hingamistöö meetodil. Hea võimalus selleks avaneb koolitusel.

*****

Info ja tellimine:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee  tel 56 492 769