Vabastava hingamise koolitus “Mis on vägi? Kuidas saada väelisemaks inimeseks?”

Iga inimese tõeline Väepunkt, nagu ka tema Algallikas on varjul temas endas. Vabastavalt hingates on võimalik sellega paremini kontakti saada. Väepunkti hingamisõhtutel teeme lisaks hingamisele, jagamisele ja süvitsiminekule väestavaid harjutusi. Olenevalt teemast me kas visualiseerime, tantsime, laulame, plaksutame, retsiteerime jne, oma väge rohkendades.

Väge mõistame me Väepunkti hingamisõhtutel tähenduses „energia, universaalne energia või elujõud”, samas tähenduses, nagu jaapanikeelne ki ja hiinakeelne chi. Väeline inimene on oma väest teadlik, on sellega kontaktis ja teab, kuidas seda rohkendada. Väe suurendamiseks on loendamatu arv eri meetodeid. Vabastav hingamine on neist üks kõige nauditavamaid, andes inimesele ka lõõgastuse ja meelerahu, armastus- ja tänutunde, tugevama tervise ja juhatades elus keskenduma positiivsusele, ehk teisisõnu valima olemise pigem valguses kui varjus. Loe edasi. Kuid igal väelisel inimesel on rääkida oma lugu, kuidas tema just oma väest teadlikuks sai ja seda kasutama õppis.

Üritusel me tutvustame end, kohalviibivad väelised inimesed jagavad oma väenippe – kuidas nad on nii kaugele jõudnud. Praktilise harjutusena teeme energeetiliselt tundlikuks oma käed, loome energiapalli ja mängime sellega. Süvitsiminekus ja sellele järgneval hingamissessioonil kinnitame usku oma väesse ja selle rohkendamise võimesse. Järgnevas jagamisringis vahetame muljeid kogetud hingamiselamustest, jätkame ommides ja lõpetame väestavate kallistustega.

 

Registreerimine ja info:

Reet Karro                reet@hingamisstuudio.ee  tel 56 492 769

Foto: tungphoto / FreeDigitalPhotos.net http://www.freedigitalphotos.net/images/view_photog.php?photogid=1708